Αποτελέσματα IDC 2014
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Διεθνή Ομίλου Ντόμπερμαν
 

Συγχαρητήρια στο Ελληνικό Εκτροφείο Kraft Hill για την επιτυχία του στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ντόμπερμαν IDC που πραγματοποιήθηκε 5 και 6 Σεπτεμβρίου στη Σλοβακία!!

3ος στην κατηγορία Youth class!!

 

Wild Wine of Kraft Hill

(Uthor Diego Of Kraft Hill Χ Pretty Paprika Of Kraft Hill)
SG3 - Youth class - IDC 2014  (H.Wiblishauser)

 

Συγχαρητήρια επίσης και στο Ελληνικό Εκτροφείο Erebus για τη δική του επιτυχία!!

3ος στην κατηγορία Intermediate class!!

 

Erebus Prince Kaysar Kosmo

(Erebus Prince Cosmo Corsaro X Branka Maxima Di Altobello)
V3 - Intermediate class - IDC 2014 (H.Wiblishauser - P.Pezzano)
 
IDC 2014
Date: 5-7. September 2014
Place: Kamenny Mlyn, Slovakia
Judges: Hans Wiblishauser (DE), Helmut Redtenbacher (SA), Tamas Dohóczki (HU), Norbert Daube (DE), Gabriela Ridarcikova (SK)
Entries: 565 in catalog
Pictures: by Giota
http:// www.dobermann-review.com

IDC SIEGERS

Black male

Pocho di Prisconte

(Nemo di Prisconte x Ully di Prisconte)
Black female

Pride of Russia Barbarossa
(Pride of Russia Sidor x Pride of Russia Hexa)
   
Brown male

Dragondonner von Hohenzollern

(Pride of Russia Odin x Armani von Hohenzollern)
Brown female

Mocca von Bavaria

(Ale Alamos del Citone x Irinland Olympia)

 

Black Males

Baby class
VV1 Freaky Styley Von Hohenzollern (Oksamit De Grande Vinko x Amani Von Hohenzollern)
VV2 Indro Del Diamante Nero (Toscano Del Diamante Nero x Pride Of Russia Fiorentina)
VV3 Ars Longa Alacris (Pride Of Russia Hermes x Izrafel J'Adore Jewels)
VV4 Faust Von Hohenzollern (Oksamit De Grande Vinko x Armani Von Hohenzollern)

VV Brown Chief Bakki (Franco Vom Harten Kern x Brown Chief Ayden)
VV Buck Vom Elbthor (Chester Von Der Töpferstadt x Emy Von Der Töpferstadt)
VV Get Ready For Fantom (Oscar Z Padoku x Andora)
VV Graf Von Klingbach (Orson Von Nemesis x Banja vom Nibelungenring)
VV Jamiroquai Di Casa Gaia (Yankee Von Klingbach x Dobra)
VV Ligne De Fantasie Apollo (Toscano Del Diamante Nero x Chelsea Asli Han)
VV Knyaz Moskovii De Grande Vinko (Oksamit De Grande Vinko x Alastriona de Grande Vinko)
VV Kevin Di Prisconte (Pocho Di Prisconte x Pride Of Russia Chervone Ruta)
VV Kairos De Grande Vinko(Oksamit De Grande Vinko x Alastriona de Grande Vinko)
VV Noxx Van De Donauhoeve (Oksamit De Grande Vinko x Jada delle Due Donne
VV Ustin Vital Screen (Pride Of Russia Angel x Bagira Vital Screen)
 
Puppy class
VV1, IDC JUNGSTEN SIEGER - Number One de Gipeuca (Pride Of Russia Taymir x Harley-Davidson de Gipeuca)
VV2 Freeman Freud del Tibur (Ulisse Del Tibur x Ulisa Daker Poland)
VV3 Yanez del Bosco (Delle Piane Mc Madness Explosive Excalibur x Zenith Brienne del Bosco Delle Piano)
VV4 Dexter Ducati von Ashanti (Tahi-reme Max x Veronika Del Mediano)

VV Acon Arron Robostus (Destiny's Phoenix Highway To Hell x Famous Floris Z Innej Bajki)
VV Amazing Avatar Robostus (Destiny's Phoenix Highway To Hell x Famous Floris Z Innej Bajki)
VV Asterix del Nasi (Tahi-reme Max x Juga Del Nasi)
VV Bäbie's Garden Whos The Boss (Kriegerhof Extempore Eliot x Bäbie's Garden Proud To Be Loud)
VV Dark Diktator Von Ashanti (Tahi-reme Max x Veronika Del Mediano)
VV Dobergaarden Forever Quinto (Dobergaarden Forever Athos x Grusholm Nova)
VV Domenicus Vom Markischen Leo (Arthur Vom Markischen Leo x Fiene Hellfire)
VV Joker-Gaiano De La Villa Valiano (Toscano Del Diamante Nero x Gaia Dandias De La Villa Valiano)
VV Korifey Onyx (Dabneys Phenomenon x Amazon Russian Romance)
VV Lucifer From The House Of Crazy Baker (Bingo Cobra x Moon Light Luna Betelges)
VV Lucky Luke Di Caresi (Tahi-reme Max x Ines Di Perlanexa)
VV Qupidon von Schwarze Kraft (Destiny's Phoenix Highway To Hell x Zoe Copper Ginga House)
VV Ruholfia El Drico (Gangster Dandias De La Villa Valiano x Fiastra Wot A Thriller At Ruholfia)
VV Sant Kreal Inter (Sant Kreal Zeus x Stay In Style Szara Cachet)
VV Stay In Style Palermo (Lucky Luciano Tikrai Nauja x Stay In Style Hera-Hecate)
VV Stay In Style Pasco (Lucky Luciano Tikrai Nauja x Stay In Style Hera-Hecate)
 
Youth class
SG1, IDC JUGENDSIEGER - THOR DEL NASI (Jork Del Nasi x Otrada For del Nasi De Grande Vinko)
SG2 Prince Von Nemesis (Orson Von Nemesis x Novalis Von Nemesis)
SG3 Barbados Vom Westwall (Ale'Alamos Del Citone x Stella Vom Klingbach)
SG4 Pride Of Russia Radomir (Oksamit De Grande Vinko x Pride Of Russia Dolce Vita)

SG Bacco De'Andreoli (Pride Of Russia Odin x Sheeka De'Andreoli)
SG Bentley Z Padoku (Junoo Van't Genebos x Greta Z Padoku)
SG Brillante Del Diamante Nero (Nibbio Del Diamante Nero x Pride Of Russia Fiorentina)
SG Cesare Della Favola (Devil Della Favola x Kaki Della Favola)
SG Cesar Cros Von Ashanti (Bentleys Mysa Hersones x Veronika Del Mediano)
SG Chivago Herzog Von Württemberg (Ale Alamos Del Citone x Ophelia Von Nemesis)
SG Dado Di Prisconte (Nemo Di Prisconte x Reginaquanita Di Prisconte)
SG Destiny's Phoenix In The Spotlight (Oksamit De Grande Vinko x Destiny's Phoenix High Voltage)
SG Dura Lex Polonia (Ivo Dura Lex Polonia x Gaudi Dura Lex Polonia Copola)
SG Edy Oksa From Fourteenth Meridian (Oksamit De Grande Vinko x A Sara Nigre From Fourteenth Meridian)
SG Ferro Del Colle Della Guardia (Mythos Del Rio Bianco x Lisbeth Salander Dei Monti Cimini)
SG Get To The Point Devil Inside (Destiny's Phoenix Highway To Hell x Get To The Point Berta)
SG Guido Di Prisconte (Nemo Di Prisconte x Ursula Di Prisconte)
SG Ideal Capax Infiniti (Pride Of Russia Kaspij x Farahnaze del Palazzo Di Shanta)
SG Izrafel Rajan Reiner (Jaron Black Iron Warrior x Izrafel Floris Fortuna)
SG Kaiirogreat De Rovira (Great De Gipeuca x Gabana Dea De Rovira)
SG Mc Madness Peak Performance (Dante Delle Querce Nere x Gravin Ginevra Del Fiorsilva)
SG Morpheus v. Nobel Line (Aragorn V Nobel Line x Ansochristo's Caprice)
SG Paris of Castle Vania (Bull Di Casa Giardino x Pride Of Russia Uriel)
SG Poseidon Di Gavrio Ahiles (Oscar Z Padoku x Alpha Queen Ginga House)
SG Pride Of Russia Shaytan (Pride Of Russia Sidor x Pride Of Russia Rumba)
SG Tira Vento Rolls Royce (Oscar Z Padoku x Tira Vento Becherovka)
SG Tjaard del Nasi (Jork Del Nasi x Otrada For Del Nasi De Grande Vinko)
SG Valdo From Lipar Land (Tahi-reme Max x Dream Del Nasi)
SG Vogue di Casa Giardino (Veyron Del Monte Aspro x Vera Di Casa Giardino)
SG Zodiac del Nasi (Veyron Del Monte x Aspro Zorica Del Nasi)
 
Intermediate class
V1 Dura Lex Polonia Hussaro Aquilae Ala (Gangster-Dandias De La Villa Valiano x Imax Z Padoku)
V2 Dobergaarden Forever Maximus (Dobergaarden Forever Athos x Amazing Grace Di Altobello)
V3 Dobergaarden Forever Lord Maximo (Maxim Di Altobello x Dobergaarden Forever Aicha)
V4 Prince Piero Di Perlanera (Sant Kreal Zeus x Ferrari Flying Di Perlanera)

V Batwolf Larun Of Leider Van De Roedel (Larson Di Altobello x Unita Von Morosso)
V Beau (Desert Storm Di Baia Nera x Ole'del Raffaello)
V Dobergaarden Forever Landau (Maxim Di Altobello x Dobergaarden Forever Aicha)
V Get Ready For Evan (Quickstep King Of Darkness x Andora)
V Ilane Della Piancarda (Iron Di Casa Fox x Rubina Darafal)
V Iron Della Piancarda (Iron Di Casa Fox x Rubina Darafal)
V Jorky Jork Black Novak (Maxim Di Altobello x Punk Pink Black Novak)
V Marshal Vital Screen (Livonija Baron Piter Pen x Bagira Vital Screen)
V Omar Pasha Di Altobello (Maxim Di Altobello x Velika Vojvotkinja De Gagnant)
V Quick Vegeth Del Rio Bianco (Mythos Del Rio Bianco x Princess Paradise Vis Absoluta)
V Rellaps Siro (Teraline Midgard x Rellaps Loona)
V Smart Wood Hills Aivengo (Pride Of Russia Ferro x Smart Wood Hills Hitana)
V Tahi-reme Gandalf (Tahi-reme Max x Tahi-reme Holly)
V Troy del Nasi (Jork Del Nasi x Otrada For Del Nasi De Grande Vinko)
V Vando del Diamante Nero (Ulisse Delle Querce Nere x Pride Of Russia Urbanita Brava)
SG Reiszade Alaz (Darius Di Caresi Nice x Coryna Die Caresi Nice)
 
Open class
V1 - Stay In Style Jaguar (Fedor Del Nasi x Irria Del Mediano)
V2 - Macho Tejat Posterior (Jaron Black Iron Warrior x Haijabusa Black Iron Warrior)
V3 - Endor Best Of Island (Maxim Di Altobello x Klara Best Of Island)
V4 - Diamond Vom Zarowmoor (Pride Of Russia Odin x Anja Vom Zarowmoor)

V Boss Del Tibur (Pathos Delle Querce Nere x Giulia Del Tibur)
V Eques Di Audendum Est (Pathos Delle Querce Nere x Quirina Del Monte Aspro)
V Eron Del Bosco Delle Piane( Solo Gomez Del Fiorsilva x Padme Del Bosco Delle Piane)
V Falco Faranzano De La Scytha (Iron Di Casa Fox x Atia Aurelia De La Scytha)
V Flash Vom Lehmannsfelsen (Dobergaarden Forever Athos x Donna Kareen Vom Lehmannsfelsen)
V Garuda Von Dockermann (Ale'alamos Del Citone x Duchess Dush Squash Von Dockermann)
V Gladiator De Badea Gheo (Adler Del Rio Bianco x Focus Psychotherapy)
V Harley Vom Elbauetal (Wizard Of Oz De Grande Vinko x Quirina De Grande Vinko)
V I Am Legend V Nobel Line (Aragorn V Nobel Line x Nightwish Nera Vom Noblesshof)
V Legrant Land Faust Forbes (Hummer Hoch Legrants x Legrant Land Dakota Dorman)
V Lex Van Royaert (Orson Von Nemesis x Roxanne Dei Nobili Nati)
V Panter (Shere Khan Von Dunav Stam Britni Night Fever)
V Pride Of Russia Hermes (Urbano Del Diamante Nero x Pride Of Russia Hexa)
V Ricardo Von Silverkrohn (Leo Vom Märkischen Land x Miss Mystique Von Silverkrohn)
V Unico Nero Di Perlanera (Urbano Del Diamante x Mero Cassy Crystal Di Perlanera)
V Uthor Diego Of Kraft Hill (Don Diego Del Citone x Ora Of Kraft Hill)
V Veus Del Diamante Nero (Ulisse Delle Querce Nere x Pride Of Russia Urbanita Brava)
SG Kriegerhof Jagermeister (Smart Wood Hills Dzhester x Kriegerhof Rhianna)
 
Working class
V1 - Oksamit De Grande Vinko (Leo vom Markischen Land x Gekata De Vinco Iz Poliny Dalmenov)
V2 - Smart Wood Hills Kaiser Konstantin (Ale'Alamos Del Citone x Smart Wood Hills Roma Raviol)
V3 - Danafox's Nabuco (Zordan Zewi Del Citone x Danafox's Fanny De Brifer)
V4 - Pride Of Russia Urano (Urbano del Diamante x Nero Barselona Brava Iz Doma Domeni)

V Artur Vom Markischen Leo (Zakyrzew Del Citone x Lady Vom Markischen Land)
V Ayk Von Elbthor (Chester Von Der Töpferstadt x Emy Von Der Töpferstadt)
V Brasil Von Hohenzollern (Sato The Best Line x Armani Von Hohenzollern)
V Dobergaarden Forever Jago Darkstorm (Dobergaarden Forever Athos x Amazing Grace Di Altobello)
V Gangster-Dandias De La Villa Valiano (Dante Delle Querce Nere x Diaspora-Fedone De La Villa Valiano)
V Hargos Porsche Of Devil Inside (Purgaj's Porsche Di Altobello x Ever-a-Joke Of Devil Inside)
V Livonija Baron Piter Pen (Oksamit De Grande Vinko x Livonija Baronesa Kaelyn Kell)
V Nirber Renewal (Fan-Fan De Grande Vinko x Kora Von Renewal)
V Orsothai Dei Monti Cimini (Zylanzais del Citone x Athaimelacrinis)
V Pride Of Russia Taymir (Pride Of Russia Sidor x Teraline Impreza)
V Royal Rezon Vis Absoluta (Grand Mollis Armani x Petra-Perla Vis Absoluta)
V Xenon Graf Of Mon-ja-mes (Murphy x Grafin Miell Of Mon-ja-mes)
 
Champion class
V1, IDC SIEGER - POCHO DI PRISCONTE (Nemo di Prisconte x Ully di Prisconte)
V2 - Pride Of Russia Sidor (Fedor Del Nasi x Sharon Iz Zoosfery)
V3 - Santiago Iz Zoosfery (Maxim di Altobello x Tais Afinskaya Iz Zoosfery)
V4 - Tahi-reme Max (Pride Of Russia Ferro x Tahi-reme Giniti)

V Bill Baron Apologeta (Elton Extra Moravak x Drussie Star Of Bedea)
V Bull Di Casa Giardino (Red Rascal Del Fiorsilva x Meera Di Casa Giardino)
V Carybdis Castiel (Zylanzais Del Citone x Carybdis Catherine)
V Dark De La Vallee De La Seine (Elgoseros Du Clos Des Grognards x Tara Onyx Of Djamarti)
V Dura Lex Polonia Gaudi (Obi-wan Kenobi De Grande Vinko x Imax Z Padoku)
V Elano Graf Of Ja-mes-le'mon (Chester Von Der Töpferstadt x Aure'lie Gräfin Of Ja-mes-le'mon)
V F'Willow-Pathos Du Reflet Des Songes (Pathos Delle Querce Nere x V'Ummanaq Du Reflet Des Songes)
V Graphic Line Nearco (Grand Mollis Armani x Graphic Line Florenzia)
V Guntur Von Dockermann (Ale'alamos Del Citone x Dush Squash Von Dockermann)
V Kanye Elite House (Dante Delle Querce Nere x Arizona Elite House)
V Kriegerhof Extempore Eliot (Pride Of Russia Kaspij x Smart Wood Hills Roma Raviol)
V Livonija Baron Narcissus (Livonijas Baron Heart Of Hamlet x Livonija Baronesa Kingly Kassandra)
V Memmo Fierro Del Fiorsilva (Ianez Dei Due Intenti x Raissa Rivien Del Fiorsilva)
V Mythos Del Rio Bianco (Sant Kreal Zeus x Unika Del Rio Bianco)
V Pride Of Russia Angel (Urbano Del Diamante Nero x Pride Of Russia Cassandra)
V Russkaja Mechta Modny Mustang (Fedor Del Nasi x Russkaja Mechta Boginia Binja)
V Thiago Di Casa Fox (Urbano Del Diamante Nero x Holly Di Casa Fox)
V Ugor Of Kraft Hill (Apollo Von Cobra x Pretty Paprika Of Kraft Hill)
SG Destiny's Phoenix Highway To Hell (Mitto Del Nasi x Hazy Dream De Grande Vinko)
 
Veteran class

V1 - Sant Kreal Zeus (Urbano Del Diamante Nero x Sant Kreal Ukrashenie)
V2 - Nibbio Del Diamante Nero (Urbano Del Diamante Nero x Luna Del Diamante Nero)
V3 - Chester Von Der Töpferstadt (Leo Vom Märkischen Land x Gina Vom Märkischen Land)
V4 - Irinland Chester Chedano (Irinland Sheldon Shic x Irinland Tirana Tracy)

 
Honor class
V1 - Ale'Alamos Del Citone (Pathos Delle Querce Nere x Ramonarashi Del Citone)
V2 - Obi-Wan Kenobi De Grande Vinko (Leo Vom Markischen Land x Gekata De Vinco Iz Doliny Dalmenov)
V3 - Ulisse Delle Querce Nere (Urbano Del Diamante Nero x Ninette Della Sinvessa)
V4 - Farentino Wat A Thriller At Ruholfia (Pathos Delle Querce Nere x Keyalas Wot A Dream)
V - Ianez Dei Due Intenti (Ron Del Fiorsilva x Itaca Dei Due Intenti)
V - Yaroslav Mudryj De Grande Vinko (Oro Y Plata De Grande Vinkox Odisseya De Grande Vinko)
 

Black Females

Baby class
VV1 Destiny's Phoenix Jojoba (Oscar Z Padoku x Destiny's Phoenix High Voltage)
VV2 Furia Fermina von Hohenzollern (Oksamit De Grande Vinko x Armani De Grande Vinko)
VV3 Lucky Lady v. Nollyzor (Zac Ginga House x Gallina Zoky V.nollyzor)
VV4 Krieger's Aphrodite (Krieger's The Wizard Of Oz x Jetta Von Masterhof At Krieger)

VV A'Sofie Donsa Bohemia (Pride Of Russia Saphron x Cortina Donsa From Fourteenth Meridian)
VV Anaitis Von Arsidorf (Ulisse Del Tibur x Arsinoe De Grande Vinko)
VV Annabeth Donsa Bohemia (Pride Of Russia Saphron x Cortina Donsa From Fourteenth Meridian)
VV B.B. del Bosco Delle Piane (Thiago Di Casa Fox x Harriet Luna Del Bosco Delle Piane)
VV Bagira Brava Di Baduli (Oscar Z Padoku x Atina Ginga House)
VV Basta Di Altobello (Blackjack Bluffer Von Jahrestal x Casablanca Di Altobello)
VV Bisara Di Baduli (Oscar Z Padoku x Atina Ginga House)
VV Brown Chief Bakiya (Franco Vom Harten Kern x Brown Chief Ayden)
VV Camy Cruzz D'islamorada (Veyron Del Monte Aspro x Oklaoma D'islamorada)
VV Daphne vom Freyer Tal(Auronaquila Vom Residenzschloss x Brooke Vom Freyer Tal)
VV Destiny's Phoenix Jara(Oscar Z Padoku x Destiny's Phoenix High Voltage)
VV Dream Vom Freyer Tal (Auronaquila Vom Residenzschloss x Brooke Vom Freyer Tal)
VV Fibi Connie Di Casa Fox (Thiago Di Casa Fox x Ufana Ursalina De Grande Vinko)
VV Get Ready For Fara (Oscar Z Padoku x Andora)
VV Inessa Armand Iz Zoosfery (Toscano Del Diamante Nero x Greta Garbo Iz Zoosfery)
VV Irinland Kimberli Kin (Pride Of Russia Angel x Irinland Du Dufera)
VV Janka-Willow Des Portes d'Amor (F'Willow Pathos Du Reflet Des Songes x Doris D'hiram Des Portes D'amor)
VV Jolie Di Casa Gaia (Yankee Vom Klingbach x Dobra)
VV Ligne De Fantasie Andalousia (Toscano Del Diamante Nero x Chelsea Asli Han)
VV Noya Van De Donauhoeve (Oksamit De Grande Vinko x Jada Delle Due Donne)
VV Padrina Di Altobello (Born To Be Mine Altobello x Prada Di Altobello)
VV Pride Of Russia Europa (Tahi-reme Max x Pride Of Russia Dolce Vita)
VV Roma Dell'orgoglio Nero (Beowulf Phoebe x Peggy Campagnanensis)
VV Stella Rossa Del Naisus (Oscar Z Padoku x Anina Del Naisus)
VV Teraline Nirvana (Kenai Bahgera x Teraline Montera)
 
Puppy class
VV1, IDC JUNGSTEN SIEGER - Nelly Furtado Elite House (Oksamit De Grande Vinko x Indhira Elite House)
VV2 Sant Kreal Irria (Sant Kreal Zeus x Stay In Style Czara Cachet)
VV3 Kai Karina di Perlanera (Ulisse Del Tibur x Ana Jaquina Di Perlanera)
VV4 Georgia On My Mind del Fiorsilva (Ianez Dei Due Intenti x Grace Of Glory Del Fiorsilva)

VV Adelheid Ari Robostus Destiny's Phoenix (Highway To Hell Famous Floris Z Innej Bajki)
VV Alexis Blekitny Kanion Robostus (Destiny's Phoenix Highway To Hell Famous Floris Z Innej Bajki)
VV Alwina Zaleys ( Ulisse Del Tibur Donna Rubia Del Citone)
VV Amelie Mon Babie's Robostus ( Destiny's Phoenix Highway To Hell Famous Floris Z Innej Bajki)
VV Bäbie's Garden Whoops A Daisy ( Kriegerhof Extempore Eliot Bäbie's Garden Proud To Be Loud)
VV Dama Dorina Von Ashanti ( Tahi-reme Max Veronika Del Mediano)
VV Dobergaarden Forever Quicha ( Dobergaarden Forever Athos Grusholm Nova)
VV Dobergaarden Forever Rhea Rihana ( Pride Of Russia Saphron Dobergaarden Forever Caya Carisma)
VV Dunja Vom Markischen Leo ( Arthur Vom Markischen Leo Fiene Hellfire)
VV Esmir Betelges ( Zedor Del Nasi Xenia For Betelges Del Nasi)
VV I'm Your Lady Of Hoffman House ( Focus Shotgun Carrie Del Nasi)
VV Inter Best Of Island ( Toscano Del Diamante Nero Rheina Best Of Island)
VV Jaina-Gaiano De La Villa Valiano( Toscano Del Diamante Nero Gaia-dandias De La Villa Valiano)
VV Kikki Di Perlanera( Ulise Del Tibur Ana Jaquina Di Perlanera)
VV Kimberly Di Caresi ( Nice Ale'alamos Del Citone Ephira Di Caresi Nice)
VV Korifey Black Diamond ( Dabneys Phenomenon Amazon Russian Romance)
VV Livonija Baronesa Athena ( Pallas Oscar Z Padoku Livonija Baronesa Pia Pandora)
VV Livonija Baronesa Aurum Solis ( Oscar Z Padoku Livonija Baronesa Pia Pandora)
VV Queen Zoe Von Schwarze Kraft ( Destiny's Phoenix Highway To Hell Zoe Copper Ginga House)
VV Quincy Von Schwarze Kraft ( Destiny's Phoenix Highway To Hell Zoe Copper Ginga House)
VV Rubin Ginga House( Zac Ginga House Anna Alegra Ginga House)
VV Sant Kreal Infinity ( Life Sant Kreal Zeus Stay In Style Czara Cachet)
VV Smart Wood Hills Nice ( Smart Wood Hills Dewars Smart Wood Hills Bogemia)
VV Stay In Style Pascale( Lucky Luciano Tikrai Nauja Stay In Style Hera-Hecate)
VV Yuma Del Bosco Delle Piane ( Mc Madness Explosive Exalibur Zenith Brienne Del Bosco Delle Piane)
V Irukandji Shadow Of The Darkness( Tahi-reme Max Nero Diavolo Bella)
V Karma Afro American ( Black Novak Altea From Chagall Home)
 
Youth class
SG1, IDC JUGENDSIEGERIN - PRIDE OF RUSSIA RUSLANA (Oksamit De Grande Vinko x Pride Of Russia Dolce Vita)
SG2 - Tahi-reme Jameerah (Gangster-dandias De La Villa Valiano x Tahi-reme Demi)
SG3 - Barbarossa Vom Westwall (Ale'alamos Del Citone x Stella Vom Klingbach)
SG4 - Mona Lisa Di Perlanera (Mitto Del Nasi x Tahi-reme Ruthy)

SG Agata Aloys D'islamorada( Veyron Del Monte Aspro Sia D'islamorada)
SG Aika Delle Giovani Promesse( Lord Best Of Island Fenkia Fairy Flay)
SG Al-pari Z Negraland ( Royal-Rezon Vis Absoluta Amira Abla Blekitny Kanion)
SG Amazing Maxi Dobernati ( Tahi-reme Max Havana Hope Miratio )
SG Bäbie's Garden Bling Bling( Grand Mollis Armani Bäbie's Garden Million D'baby)
SG Bea Del Diamante Nero ( Nibbio Del Diamante Nero Pride Of Russia Fiorentina)
SG Blazing Expressions Cover Girl ( Akandor Vom Schloss Tenneberg Way Out West Blazing Expressions)
SG Blumoon Di Casa Fox ( Alea By The Sea Emily)
SG Cecilia Herzogin Von Württemberg( Ale Alamos Del Citone Ophelia Von Nemesis)
SG Destiny's Phoenix Inayra Inana( Oksamit De Grande Vinko Destiny's Phoenix High Voltage)
SG Destiny's Phoenix Invisible Touch ( Oksamit De Grande Vinko Destiny's Phoenix High Voltage)
SG Destiny's Phoenix I'm Just A Girl( Oksamit De Grande Vinko Destiny's Phoenix High Voltage)
SG Elide Del Diamante Nero ( Toscano Del Diamante Nero Pupa Del Diamante Nero)
SG Ella Oksa From Fourteenth Meridian ( Oksamit De Grande Vinko A'sara Nigre From Fourteenth Meridian)
SG Fortuna Von Bagira ( Eria Pro Diablo Ice Junior Rosen Daker)
SG Gemma Di Prisconte ( Nemo Di Prisconte Ursula Di Prisconte)
SG Get To The Point Dolce( Destiny's Phoenix Highway To The Hell Get To The Point Berta)
SG Greta Vom Lehmannsfelsen ( Dobergaarden Forever Athos Lady Lillitha)
SG Hadriana De La Scytha ( Dante Delle Querce Nere Suemi Del Mediano)
SG Livonija Baronesa Vanessa Venus ( Oksamit De Grande Vinko Livonija Baronesa Lucretia Lourde )
SG Prada Di Gavrio Ahiles( Oscar Z Padoku Alpha Queen Ginga House)
SG Pride Of Russia Aristokratia ( Sant Kreal Zeus Pride Of Russia Barbarossa )
SG Pride Of Russia Rubacuori( Oksamit De Grande Vinko Pride Of Russia Dolce Vita)
SG Puma Di Gavrio Ahiles ( Oscar Z Padoku Gavrilovic Srdan di Gavrio Ahiles)
SG Sant Kreal Es La Bomba ( Pride Of Russia Sidor Sergius-aleksandrija Fabula)
SG Smart Wood Hills Joseline( Oksamit De Grande Vinko Smart Wood Hills Ultima )
SG Tahi-reme Kaylie( Toscano Del Diamante Nero Tahi-reme Ruth)
SG Tijara Del Nasi( Jork Del Nasi Otrada For Del Nasi De Grande Vinko)
SG Tosca Del Rio Bianco ( Mythos Del Rio Bianco Afrika Del Rio Bianco)
SG Tsarevna Italia Tikrai Nauja( Gangster-dandias De La Villa Valiano Italia Tikrai Nauja)
SG Yurkaja Favoritka So Tanitsy ( Magnitnaj Livonija Baron Ringo Star Yagodka Chernichka So Tanitsy Magnitnaja )
SG Zoia Daker Poland ( Oscar Z Padoku Taiga Daker Poland)
SG Carmen Del Diamante Nero ( Pride Of Russia Urano Clara Del Diamante Nero)
G Zara Del Nasi( Veyron Del Monte Aspro Zorica Del Nasi)
 
Intermediate class
V1 - Ekskalibur Noemi For Ninell Nero (Pride Of Russia Hermes x Ekskalibur Innis Izida)
V2 - Panamera Di Perlanera Saint Kreal Zeus x Ferrari Flying Di Perlanera)
V3 - Nyx Altobello (Purgaj's Porshe Di Altobello x Dreamgirl Di Altobello)
V4 - Yuan Iz Zoosfery (Pride Of Russia x Urwan Velvet Iz Zoosfery)

V Black Queen (Athos Ab Strom x Hamanda Di Baia Nera)
V Dura Lex Polonia Hannah (Gangster-dandias De La Villa Valiano x Imax Z Padoku)
V Fiorentina Del Cuore Nero (Obi-wan Kenobi De Grande Vinko x Hana Del Nasi)
V Quick Lola From Lipar Land (A'condor Vom Residenzschloss x Safira From Lipar Land)
V Sant Kreal Japan (Pride Of Russia Sidor x Sant Kreal Citadel)
V Stella Supreme (Mythos Del Rio Bianco x Li'l Laguna Black Novak)
V Tahi-reme Beauty (Tahi-reme Max x Tahi-reme Roxana)
V Teraline Inante (Blackjack Bluffer Von Jahrestal x Teraline Montera)
SG Diva Vom Nibelungenring (Orson Von Nemesis x Vilja Vom Klingenbach )
SG Mara Mariza Sav Sanis (Teraline Floydt x Nevada Savsan )
SG Reiszade Araz (Darius Di Caresi Nice x Coryna Di Caresi Nice )
SG Tahi-reme Grazia (Tahi-reme Max x Thai-reme Holly )
 
Open class
V1 - Terry Di Casa Giardino (Tahi-reme Max x Vera Di Casa Giardino)
V2 - Una Donna Tschethay Di Matario (Tschet Graf Of Mon-ja-mes x Hayama Bajoko Di Matario)
V3 - Alastriona De Grande Vinko (Ale'Alamos Del Citone x Modus Ost Wis Wespera)
V4 - Luna Nera Di Baia Nera (Giuda Benhur Di Baia Nera x Fendy Crystal Di Baia Nera)

V Aisha Vom Haus Viper (Pathos Delle Querce Nere x Sabba Di Altobello)
V Dobergaarden Forever Incrediblehope (Icarus Di Altobello x Lola Di Altobello)
V Dorothea Maxsa From Fourteenth Meridian (Maxim Di Altobello x A'sara Nigre From Fourteenth Meridian)
V Ebony Best Of Island (Maxim Di Altobello x Klara Best Of Island)
V Elegant Line Uma Turman (Italo Dei Due Intenti x Elegant Line Alabama-Dzhenifer)
V Gaia Dandias De La Villa Valiano Dante Delle Querce Nere Diaspora-fedone De La Villa Valiano)
V Heva Di Audendum Est Eques Di Audendum Est Fata Die Audendum Est)
V Isana Vom Havelland Tahi-reme Max, Belize Vom Havelland)
V Kriegerhof Himalaya Hilo Von Nemesis Kriegerhof Viva L'amore)
V Pride Of Russia Hava Nagila Urbano Del Diamante Nero Pride Of Russia Hexa)
V Pride Of Russia Kephara Punsh Iz Doma Domeni Pride Of Russia One More)
SG Amazon Russian Romance Grand Mollis Armani Amazon She Will Be Loved)
SG Carmen Donsa From Fourteenth Meridian Don Diego V.harten Kern A'sara Nigre From Fourteenth Meridian)
SG Darra Maxsa From Fourteenth Meridian Maxim Di Altobello A'sara Nigre From Fourteenth Meridian)
SG Dobermundes Darling Doriz Ulisse Delle Querce Nere Bentli Iz Doma Domeni)
SG Escada Vom Lehmannsfelsen Murphy, Mutter: Lady Lillitha Lady Lillitha )
SG Holna Des San Marin Farenheit Hitto Of Devil Inside Fiever Des San Marin)
SG Magic Medi Rossa Nigra Leo Vom Märkischen Land Arianne Miratio )
SG Xanthee Gräfin Of Mon-ja-mes Murphy Gräfin Miell Of Mon-ja-mes)
 
Working class
V1 - Amorella Di Perlanera (Leo Vom Märkischen Land x Tahi-reme Ruthy)
V2 - Mala Noche Del Fiorsilva (Ianez Dei Due Intenti x Raissa Rivien Del Fiorsilva)
V3 - Dobergaarden Forever Kalina (Dobergaarden Forever Athos x Tinker Bell Di Altobello)
V4 - Tahi-reme Tyra (Hero Di Casa Fox x Tahi-reme Ameeriah)

V Aeta (Desert Storm Di Baia Nera x Cassiopea)
V Baja Von Fenris Pathos Delle Querce Nere Naemi Vom Klingbach)
V Cherrie Halit Pasa Acondor Vom Residenzschloss Queen Halit Pasa)
V Dobergaarden Forever Grand Paris Grand Mollis Armani Lola Di Altobello)
V Energy Emission De Grande Vinko Fan Fan De Grande Vinko Janais De Grande Vinko)
V Ephira Di Caresi Zordan Zewi Del Citone Ines Di Perlanera)
V Famous Floris Z Innej Bajki Napoleon-nils Z Diabeli Esta Estella Tromelin)
V Ginevra Dell'orgoglio Nero Iron Di Casa Fox Birbakira Di Villa Conte)
V H'iena-c'senja Du Reflet Des Songes Pride Of Russia Kaspij C'senja-v'ummanaq Du Reflet Des Songes)
V Imidz Lady Eleanor Oksamit De Grande Vinko Imidz Bella Ballada Dalores)
V Laridana Tikrai Nauja Lavonijas Baron Hitch Cock Borana Di Altobello)
V Octavians Arlett-akarell Zakyrzew Del Citone Eurydike Europa Hellfire)
V Tahi-reme Zorina Urbano Del Diamante Nero Tahi-reme Ameeriah)
V Tayss Di Casa Fox Urbano Del Diamante Nero Holly Di Casa Fox)
V Thea Tony Leo Vom Märkischen Land Fiene Hellfire)
 
Champion class
V1, IDC SIEGERIN - PRIDE OF RUSSIA BARBAROSSA (Pride Of Russia Sidor x Pride Of Russia Hexa)
V2 - Ophira Von Nemesis (Fedor Del Nasi x Helena Von Nemesis)
V3 - Kjenta Van De Donauhoeve (Acondor Vom Residenzschloss x Fenya Van De Donauhoeve)
V4 - Kriegerhof Ebonique (Pride Of Russia Kaspij x Smart Wood Hills Roma)

V Casa Di Fera Astria (Ale'alamos Del Citone x Ferrona Iz Velikogo Knyazhestva)
V Dobshangrila Mia Kontessina (Kontessina Keks x S'lichobor Kenzo)
V Grand Mollis Campari (Efendy Iz Zoosfery x Sant Kreal Bellissima)
V Hetty Hoshi Wot A Thriller (Destiny Phoenix Highway To Hell x Crystal Wot A Thriller)
V Jetta Von Masterhof At Krieger (Maxim Di Altobello x Master Mia Von Masterhof)
V Juice Couture V Nobel Line (Purgaj's Porshe Di Altobello x Beckers Mystique V Nobel Line)
V Lady Reve Del Fiorsilva (Red Rascal Del Fiorsilva x Lizzy Del Fiorsilva)
V Legrant Land Farra Farah (Hummer Hoch Legrants Legrant Land x Dakota Dorman)
V Livonija Baronesa Pia Pandora (Oksamit De Grande Vinko x Livonija Baronesa Kaelyn Kell)
V Meile Tikrai Nauja (Maxim Di Altobello x Italia Tikrai Nauja)
V Ruholfia Berdot (Dark Le Vallee De Le Seine x Fiastra Wot A Thriller At Ruholfia)
V Russkaja Mechta Mera Madera (Fedor Del Nasi xx Russkaja Mechta Boginia Binja)
V Sant Kreal Naomi (Sant Kreal Zeus x Stay In Style Szara Cachet)
V Sant Kreal Centara (Tahi-reme Gerett x Sergius-aleksandrija Fabula)
V Zuma Zewita Di Perlanera (Zordan Zewi Del Citone x Juanita Di Perlanera)
 
Veteran class
V1 - Lola Di Altobello (Rainbow Di Altobello x Wild Cherry Di Altobello)
V2 - A'sara Nigre From Fourteenth Meridian (Nitro De Riobianco Grey Asdemi Di Matario)
 
Honor class
V1 - Ferrari Flying Di Perlanera ( Zordan Zewi Del Citone x Tahi-reme Ruthy)
V2 - Greta Z Padoku (Carlos Z Padoku x Sant Kreal Riorita)
V3 - Greta Garbo Iz Zoosfery (Brait Iz Zoosfery x Yavlenie Iz Zoosvery)
 

Brown Males

Baby class

VV1 Get To The Point Freedom ( Auron Aquila Vom Residenzschloss Get To The Point Berenice
VV2 Baron Boon Di Baduli ( Oscar Z Padoku Atina Ginga House
VV3 Fantom Von Sagramos ( Hunter Del Nasi Gem Givveron Alexa
VV4 Fort Bellators Django ( Guard De Marine De Grande Vinko Elly Eline Black Novak

V Eroghn ( Desert Storm Di Baia Nera x Xera Del Monte Aspro

 
Puppy class
VV1, IDC JUNGSTEN SIEGER - Carybdis Qugar (Oz Di Casa Giardino x Carybdis Gilda)
VV2 Idol Best Of Island (Toscano Del Diamante Nero x Rheina Best Of Island)
VV3 Quentin Noa Von Scharze Kraft (Destiny's Phoenix Highway To Hell x Zoe Copper Ginga House)
VV4 Egoist Ercole Jarestal (Toscano Del Diamante Nero x Cindy Crawford Jahrestal)

VV Aaron Warlord ( Auron Aquila Vom Residenzschloss Aisha)
VV Berek Executers Black Dogs (Famous Fidel Di Perlanera Paris King Of Dakness)
VV Carybdis Pegaso(Ianes Dei Due Intenti Jolie Cariddi)
VV Chester Kile Della Collina Deggi Ulni (Sant Kreal Zeus Ele Del Diamante Nero)
VV Enzo Betelges (Zedor Del Nasi Xenia For Betelges Del Nasi)
VV Erebus Prince Nabuco Norro (Auron Aquila Von Residenzschloss Erebus Princess Callista Cylla)
VV Isco Best Of Island (Toscano Del Diamante Nero Rheina Best Of Island)
 
Youth class
SG1, IDC JUGENDSIEGER - DOBERGAARDEN FOREVER ORLANDO (Salubi Della Ninfa Nobel x Malena Die Altobello)
SG2 - Pride Of Russia Luchezar (Pride Of Russia Konan x Pride Of Russia Kralja)
SG3 - Wild Wine Of Kraft Hill (Uthor Diego Of Kraft Hill x Pretty Paprika Of Kraft Hill)
SG4 - Artu Delle Giovani Promesse (Lord Best Of Island x Fenicia Fairy Flay)

SG Bäbie's Garden Bohemian Rhapsody (Grand Mollis Armani Bäbie's Garden Million D'baby)
SG Blazing Expressions (Bukefalos Mezzrow's x Pushkin Baronessa Rhea)
SG Can Mayor Von Guten Haus (Rock'n Rolla Di Altobello Tahi-reme Dee)
SG Ebay Del Tibur (Liquirizia Di Prisconte Liquirizia Di Prisconte)
SG Koyack De Fleichsmer (Toscano Del Diamante Nero Izzary De Fleichsmer)
SG Million S Altobello (Maxim Di Altobello Tjana Daria Di Altobello)
SG Mythos Du Bois De Lindthout (Antares Vom Residenzschloss Gaia Du Bois De Lindthout)
SG Perseus Of Castle Vania (Bull Di Casa Giardino Prode Of Russia Uriel )
SG Sigfrid Sant Kreal (Idol Ca'stellamaris Heather)
SG Sky Storm (Mythos Del Rio Bianco x Li'l Laguna Black Novak )
SG Wizard Of Wallakia Wouldubeloved (Pride Of Russia Kaspij x Pride Of Russia Romatika)
 
Intermediate class
V1 - Dobergaarden Forever Louis (Maxim Di Altobello x Dobergaarden Forever Aicha)
V2 - Guard De Marine De Grande Vinko (Jork Del Nasi x Celebrita Di Crimea De Grande Vinko)
V3 - Erebus Prince Kaysar Kosmo (Erebus Prince Cosmo Corsaro x Branka Maxima Di Altobello)
V4 - Arsenio Lupin (Desert Storm Di Baia Nera x Luna Nera Di Baia Nera)
 
Open class
V1, IDC SIEGER - DRAGONDONNER VON HOHENZOLLERN (Pride Of Russia Odin x Armani Von Hohenzollern)
V2 - Jonn Del Nasi (Redrascal Del Fiorsilva x Gloria Del Nasi )
V3 - Marte Del Fiorsilva (Ianez Dei Due Intenti x Raissa Rivien Del Fiorsilva )
V4 - Efes Eto Ginga House (Oscar Z Padoku x Atina Ginga House )

V Bandit Von Ambassador Mitto Del Nasi Zemic's Arwen
V Bronco Von Belic House Billy Balboa Cobra Zuma Di Altobello
V Callisto Von Hohenzollern Pride Of Russia Kaspij Armani Von Hohenzollern
V Everest De La Scytha Pride Of Russia Urano Suemi Del Mediano
V Gaudy Di Caresi Ale'alamos Del Citone Ines Di Perlanera
V Rock'n Rolla Di Altobello Bandit Di Altobello Dreamgirl Di Altobello
V Smart Wood Hills Dragon Heart Sant Kreal Zeus Smart Wood Hills Maserati Mistral
SG Pride Of Russia Taras Pride Of Russia Sidor Teraline Impreza
 
Working class

V1 - Jork Del Nasi (Red Rascal Del Fiorsilva x Gloria Del Nasi)
V2 - Uno Best Of Island (Ale'alamos Del Citone x Britt Best Of Island)
V3 - Highlander Of Devil Inside (Mitto Del Nasi x Alfetta By The Sea)
V4 - Lucky Luciano Tikrai Nauja (Livonijas Baron Hitch Cock x Borana Di Altobello)

V Aslan Del Bosco (Delle Piane Ebano x Zampieri Stefano)
V Dracula Von Sagramos (Wizard Of Oz Grande Vinko x Nefarius Mayli)
V Eschilo Di Audendum Est (Pathos Delle Querce Nere x Quirina Del Monte Aspro)
V Foebus Du Manoir De Rouge Camp (Pride Of Russia Kaspij x Banshee Du Manoir De Rouge Camp)
V Krasny Drakon Dar Felven (Stay In Style Axiro x Zolotaya Nika Dar Felven)
V Oz Di Casa Giardino (Varenne Di Casa Giardino x Blacktessa Die Casa Giardino)

 
Champion class

V1 - Kontessina Keks (Tahi-reme Gerett x Evropa Dob Shangri La)
V2 - Egoiste De La Scytha (Pride Of Russia Urano x Suemi Del Mediano )
V3 - Auron Aquila Vom Residenzschloss (Fedor Del Nasi x Catherine Halit Pasa )
V4 - Maximilian Del Montaldo (Fedor Del Nasi x Gwilnett Del Monte Aspro )

V Balthasar Herzog Von Württemberg Hilo Von Nemesis Senta Von Der Ritterburg
V Figo Di Casa Gaia Fedor Del Nasi Nice Campagnanensis
V Kaiserkraft Demon Maxim Di Altobello Get Ready For Akira
V Livonija Baron Ringo Star Oscar Z Padoku Livonija Baronesa Lucretia Lourdes
V Mc Madness Explosive Excalibur Auron Aquila Vom Residenzschloss Gravin Ginevra Del Fiorsilva
V Tom-dober Russian Red Varenne Di Casa Giardino Tom-dober Magita Muco

 
Honor class
V1 - Pride Of Russia Kaspij (Fedor Del Nasi x Eurodinamica Iz Zoosfery)
V2 - Dobergaarden Forever Boy (Ale'Alamos Del Citone x Fortuna Di Altobello)
 

Brown Females

Baby class
VV1 Gabana Vom Klingbach( Orson Von Nemesis Banja Vom Nibelungenring
VV2 Smart Wood Hills Sambuca( Smart Wood Hills Kaiser Konstantin Samrt Wood Hills Heathrow
VV3 Arevik Von Arsidorf ( Ulisse Del Tibur Arsinoe De Grande Vinko
VV4 Fort Bellators Dominanta ( Guard De Marine De Grande Vinko Elly Eline Black Novak

VV Bambina Di Altobello ( Blackjack Bluffer Von Jahrestal Casablanca Di Altobello
VV Dura Lex Polonia( Julia Oscar Z Padoku Imax Z Padoku
VV Fleur Rouge Von Sagramos ( Hunter Del Nasi Gem Givveron Alexa
VV Get To The Point Fenizia Fastrada ( Auron Aquila Vom Residenzschloss Get To The Point Berenice
VV Gisha Von Klingbach ( Orson Von Nemesis Banja Vom Nibelungenring
VV Jackie Brown De Grande Vinko( Ulisse Del Tibur Bozena De Grande Vinko
VV Royal Danish Check This Out ( Efes Eto Ginga House Qui Terret Addiction
VV Tom-dober Unique Ungarn ( Lena Grapic Line Nearco Tom-dober Nelly Nora
 
Puppy class

VV1, IDC JUNGSTEN SIEGER - Russkaja Mechta Surpris Solntse (Blackjack Bluffer Von Jahrestal Russkaja Mechta Mera Madera)
VV2 Nevskiy Tserber Devi Dominika (Pride Of Russia Hermes Nevskiy Tserber Uitni Huston)
VV3 Livonija Baronesa Amidala Padme (Oscar Z Padoku Livonija Baronesa Pia Pandora)
VV4 Queen Forgingahouse Von Schwarze Kraf (Destiny's Phoenix Highway To Hell Zoe Copper Ginga House)

VV Alma De Rumba ( Ulisse Del Tibur Donna Rubia Del Citone)
VV Erebus Princess Noche Mala ( Auron Aquila Von Residenzschloss Erebus Princess Callista Cylla)
VV Fashion Brown Della Rocca ( Normanna Dante Delle Querce Nere Belle Epoque Made In Sicily)
VV Iliana Wot A Thriller ( Destiny's Phoenix Highway To Hell Firenze Wot A Thriller)
VV Missy di Altobello ( Maxim Di Altobello Lambada Di Altobello)
VV Sant Kreal Zvezda( Salubi Della Ninfa Nobel Sant Kreal Galaxy)
VV Smart Wood Hills Nika ( Smart Wood Hills Dewars Smart Wood Hills Bogemia)
VV Tatyana Anya Ginga House ( Oscar Z Padoku Carmen Cara Ginga House)

 
Youth class
SG1, IDC JUGENDSIEGERIN - GIULIA DEI BORBONI (Toscano Del Diamante Nero x Bali Delle Querce Nere)
SG2 - Carybdis Manila (Maximilian Del Montaldo x Carybdis Thabatathali)
SG3 - Fedra Best Of Island (Uno Best Of Island x Rheina Best Of Island)
SG4 - Latoya Lorentz Black Novak (Zedor Del Nasi x Belle De Jour Black Novak)

SG Alfa Di Villa Amulett ( Dobergaarden Forever Athos Csini Baba Diva
SG Amelia Betelges ( Ale'alamos Del Citone Kana Del Nasi
SG Appel Di Fortuna Key To Heart ( El Diablo Vom Havelland Kro'kett Fortuna Semper
SG Barbarina Von Westwall ( Ale'alamos Del Citone Stella Vom Klingbach
SG Bleky Spirit Di Casa Fox( Alea By The Sea Emily
SG Bloody Bang Bang De Bades Gheo ( Focus Shotgun Focus Psychotherapy
SG Calipso Blondi Del Bosco Delle Piane ( Didier Caesar Del Bosco Delle Piane Giada Del Bosco Delle Piane
SG Cara Vom Westwall ( Orson Von Nemesis Cilli Vom Nibelungenring
SG Dobergaarden Forever Penny Lou (Toscano Del Diamante Nero Dobergaarden Forever Aicha
SG Duette Della Rocca Normanna ( Ale'alamos Del Citone Ariel Brown Delle Aquile Di Eloro
SG Emily Del Tibur ( Ulisse Del Tibur Li Quirizia Di Prisconte
SG Greta De Terra Mirabili ( Santa Julf Russian Boy Cassidy De Terra Mirabili
SG Hazel De La Scytha ( Dante Delle Querce Nere Suemi Del Madiano
SG Hugs&Kisses De Grande Vinko ( Tahi-reme Gerett Valdora-valour De Grande Vinko
SG Isabella Di Audendum( Est Sant Kreal Idol Quirina Del Monte Aspro
SG Jean Dark Touch Of Pink( Dark De La Vallee De La Seine Jean Dark Kia Ora
SG Liquer Di Perlanera ( Sant Kreal Zeus Fruthy Free Di Perlanera
SG Rachele Del Rio Bianco( Mythos Del Rio Bianco Dana Marzia
SG Solegra Selia Tikrai Nauja ( Auron Aquila Vom Residenzschloss Laridana Tikrai Nauja
SG Stay In Style ( Olehandra Hilo Von Nemesis Stay In Style Airria
 
Intermediate class
V1 - Dorothea Vom Nibelungenring (Orson Von Nemesis x Vilja Vom Klngbach)
V2 - Sant Kreal Jarila (Pride Of Russia Sidor x Sant Kral Citadel)
V3 - Efkeria's Ivana Trump (Smart Wood Hills Kaiser Konstantin x Smart Wood Hills Elisha)
V4 - Nirvana Dar Felven (Yacheero's Pando Pandero x Lagarta De Grande Vinko)

V Atina Di Diwinum (Gold De Mediterranean x Get Ready For Bona Beate)
V Cora Del Tibur (Ultimo Del Tibor x Dea Follia Del Riobianco)
V Donnehaus Haikona (Donnehaus Xaran x Filimamont Gulnar Donnehouse)
V Grand Mollis Oh My Goddess( Kriegerhof Extempore Eliot x Grand Mollis Atlanta)
V Just Joke Black Novak (Maxim Di Altobello x Punk Pink Black Novak)
V Markiza Sav Sanis (Teraline Floydt x Nevada Savsan)
V Pampered Larun Leider Van De Roedel (Larson Di Altobello x Unita Von Morosso)
V Pensacola Von Hunnoterra (Bull Di Casa Giardino x Shamaya Del Mediano)
V Smart Wood Hills Zoe Zucchini (Smart Wood Hills Dzhester Gold x Smart Wood Hills Bogemia)
V Summitate Beauty Tikrai Nauja (Auronaquila Vom Residenzschloss x Laridana Tikrai Nauja)
SG Reiszade Asi Alika (Darius Di Caresi Nice x Coryna Di Caresi Nice)
SG Smart Wood Hills Zoloto (Smart Wood Hills Dzhester Gold x Smart Wood Hills Bogemia )
 
Open class
V1 - Desidera Von Hohenzollern (Pride Of Russia Odin x Armani Von Hohenzollern)
V2 - Regatta Re'di Peranera (Quickstep King Of Darkness x Juanita Di Perlanera)
V3 - Dhanea Von Hohenzollern (Pride Of Russia Odin x Armani Von Hohenzollern)
V4 - Pride Of Russia Kalina (Punsh Iz Doma Domeni x Pride Of Russia One More)

V Bonnie Brown Von Jahrestal (Alea By The Sea x Tequila Cewan Von Jahrestal)
V Kalipso Queen For Zoosfera (Dobergaarden Forever Athos x Vivien Iz Zoosfery)
V Life Essence Aloria (Zion Betelges x Danafox's Orange)
V Mocca Of Blackmagic Land (Vertigo Of Blackmagic Land x Karma Best Of Sea)
V Nevskiy Tserber Adel Adamanta (Stay In Style Jaguar x Nevskiy Tserber Uma)
V Non Barking Casus Aurea( Kriegerhof Extempore Eliot x Non Barking Aurum)
V Smart Wood Hills Okhra (Teraline Indigo x Smart Wolld Hills Glenmorangie)
V Stay In Style Mara Madeia (Stay In Style Jagor x Irria Del Mediano)
V Tom-dober Tina (Graphic Line Nearco x Tom-dober Orange)
V Vanessa Di Prisconte (Gionny Di Prisconte x Fata Di Prisconte)
V Yacheero's Unita Urmelita (Grand Mollis Armani x Odettehanired Del Riobianco)
SG Alexa Vom Haus Viper (Pathos Delle Querce Nere x Sabba Di Altobello)
SG Erdöberki Ramona Rashi (Pride Of Russia Amadey x Csini Baba Charlotte)
SG Julietta Vom Residenzschloss (A'condor Vom Residenzschloss x Crazy Carlotta Vom Residenzschloss)
SG Pride Of Russia Primavera (Pride Of Russia Sido x Zolotaya Dinasniya Nubira)
SG Urban Warfare (Armalite Kevin's Son Of Synglisis x Rakel Asli Han)
 
Working class
V1, IDC SIEGERIN - MOCCA VON BAVARIA (Ale'Alamos Del Citone x Irinland Olympia)
V2 - Rsinoe De Grande Vinko (Ale Alamos Del Citone x Ananyeva Elena )
V3 - Alfaadelante Vom Westwall (Orson Von Nemesis x Stella Vom Klingbach)
V4 - Kalina Betelges (Ale'alamos Del Citone x Zora Betelges )

V Chayenne Best Of Island Pride Of Russia Odin Ria Best Of Island
V Ex Boniger Trivita Smart Wood Hills Dewars Yutana S Bolshoy Volgi
V Flor Fedor Del Nasi Nice Campagnanensis
V Folly Polly Di Caresi Tahi-reme Dali Tahi-reme Yasmine
V Isabell Dei Due Intenti Ron Del Fiorsilva Itaca Dei Due Intenti
V Octavians Cocain Chocolate Lunascura Hydrotoxin Hess Eurydike Europa Hellfire
V Utopia Vom Haus Liopiris Maxim Di Altobello Alexia Vom Haus Liopiris
SG Beatrix Il Conte Del Forte Armani De Terra Mirabili Karmen Majstersztyk
SG Brown Chief Ayden Teraline Midgard Arwen
 
Champion class
V1 - Odamae Von Nemesis (Fedor Del Nasi x Helena Von Nemesis)
V2 - Nevskiy Tserber Agatha Christie (Stay In Style Jaguar x Nevskiy Tserber Uma Turman)
V3 - America Del Fiorsilva (Pathos Delle Querce Nere x Raissa Rivien Del Fiorsilva)
V4 - Pride Of Russia Irish (Pride Of Russia Sidor x Euro-Dinamika Iz Zoosfery)

V Cimet Shadow Of The Darkness (Livonija Baron Ink Indigo x Nero Diavolo Bella)
V Estelle Del Bosco Delle Piane (Solo Gomez Del Fiorsilva x Padme Del Bosco Delle Piane)
V Gina (Ale'alamos Del Citone x Ariel Brown Delle Aquiledieloro)
V H'american History X Of Devil Inside (Mitto Del Nasi x Alfetta By The Sea)
V Tom-Dober Persona-Peach (Fedor Del Nasi x Graphic Line Atlanta)
V Zoe Copper Ginga House (Oscar Z Padoku x Carmen Cara Ginga House)
 
Veteran class
V1 - Sant Kreal Vivache (Adamant De Grande Vinko x Sant Kreal Rubinovaya Roza)
V2 - Le Letton Aziza Bend Faruh Drei (Imidz Major Al-faruh Valjurland x Imidz Carmella Drei Haus)
 
Honor class
V1 - Sant Kreal Jantarnaya Skazka (Fedor del Nasi x Sant Kreal Princessa Presto)
V2 - Malena Di Altobello (Fedor Del Nasi x Ester Di Altobello)
V3 - Sheeka De'Andreoli (Zordan Zewi Del Citone x Penelope De'Andreoli)
V4 - Suemi Del Mediano Maxim Di Altobello Pandora Del Mediano
 

 

Groups

 

Brace

1. Get To The Point Devil Inside & Get To The Point Dolce (S.Losq/F.Mangi)
2. Thor Del Nasi & Tijara Del Nasi (S.Baranja)
3. Efes Eto Ginga House & Zoe Copper Ginga House
 

Breeders

1. "Kriegerhof" - Krstiina Aaltonen
"di Perlanera" - Rada Istvan
"Jean Dark" - Lemmeke Jeanette
"de Grande Vinko" - Ditko/Ananyeva
"del Diamante Nero" - Massimo Santini
"di Altobello" - Dejan Malbasa
 

Progeny

1. Oksamit De Grande Vinko (Leo Vom Markischen Land x Gekata De Vinco Iz Poliny Dalmenov)
2. Pride Of Russia Kaspij (Fedor Del Nasi x Eurodinamica Iz Zoosfery)
3. Ianez Dei Due Intenti (Ron Del Fiorsilva X Itaca Dei Due Intent
Number One De Gipeuca (Pride Of Russia Taymir x Harley-davidson De Gipeuca)
 

 

 

Επιστροφή στην κορυφή