Αποτελέσματα IDC 2010
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Διεθνή Ομίλου Ντόμπερμαν
 

Συγχαρητήρια στα 2 Ελληνικά Εκτροφεία By The Sea και El Greco Nero για τις επιτυχίες τους στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ντόμπερμαν (IDC) που πραγματοποιήθηκε 3, 4 και 5 Σεπτεμβρίου στη Σλοβακία και απόδειξαν για μία ακόμη φορά ότι τα Ελληνικής Εκτροφής Ντόμπερμαν μπορούν να έχουν μία θέση στη παγκόσμια κατάταξη!!

 

Alfetta By The Sea

Εnergy von David El Greco Nero 

SG4 Youth class brown females

Trotyl de Black Shadow X Sienna Betelges

VP2 Baby class brown females

Pride of Russia Kaspij X Oliviaribeiragomez del Bosco delle Piane

Συγχαρητήρια και στο Νίκο Πατενταλάκη για την επιτυχία του με σκύλο Ελληνικής ιδιοκτησίας!!

Sabba di Altobello

V3 Open class brown females

Fedor del Nasi Χ Daria Deniz di Altobello

 
IDC 2010
 
Date: 4 & 5 September 2010
Place: Kamenny Mlyn, Slovakia
Judges: Hans Wiblishauser (D), Pierluigi Pezzano (I), Karl P. Reisinger (A),
Gabriela Ridarčikova (SK), Norbert Daube (D), Redtenbacher Helmut (RSA)
Entries: 604
Foto sets: Show galleries
Video: Video clips
http:// www.dobermann-review.com

 

 

IDC SIEGERS
 
Black male

Ale Alamos del Citone

(Pathos delle Querce Nere x Ramona Rashi del Citone)
Black female

Vera di casa Giardino
(Fedor del Nasi x Giamour di casa Giardino)
   
Brown male

Kublaikhan v.Nemesis

(Ferrofarahgomez di Campovalano x Borana v.Nemesis)
Brown female

Naemi vom Klingbach

(Brando v.Wilden Suden x Hexe v.Klinbach)

 

IDC JUGENDSIEGERS
 
Black male

Obi Wan Kenobi de Grande Vinko

(Leo vom Markischen Landx Gekata de Vinco iz Doliny Dalmenov)
Black female

Diva D'Oro Di Perlanera
(Ale Alamos del Citone x Tahi-Réme Lottie)
   
Brown male

A'Condor Vom Residenzschloss

(Fedor del Nasi x Catherine Halit Pasa)
Brown female

Havana Dei Due Intenti

(Redrascal del Fiorsilva x Ofelia dei due Intenti)

 

Black Males
Baby class
Helmut Redtenbacher (16 present out of 20)
 

VP1, IDC BABY SIEGER 2010 - WERO di Altobello 018
(Bandit di Altobello - Lemira Shade di Altobello)

VP2 - WIZARD of OZ de Grande Vinko 019
(Questo Betelges - Gekata de Vinko iz Doliny Dalmenov)

VP3 - JUNO van't Genebos 009
(Lomax Pacino del Fiorsilva x Eres van't Genebos)

VP4 - SHOGUN v. Noblesshof 013
(Ale'Alamos del Citone - Nightwish Nera v. Noblesshof)

 

VP ALFA v. Freyer Tal (Chriss z Padoku - Carisma v. Finkenhein) 001
VP BOLERO v. Hohenzollern (Sato The Best Line - Armani v. Hohenzollern) 002
VP BRASIL v. Hohenzollern (Sato The Best Line - Armani v. Hohenzollern) 003
VP BURZAN Il Conte del Forte (Armani de Terra Mirabili - Karmen Majstersztyk) 004
VP Dobergaarden Forever COUGHT FOX (Maxim di Altobello - Lola di Altobello) 005
VP HANNIBAL v. Hunnoterra (Hero di Casa Fox - Eva Herzigova v. Hunnoterra) 007
VP JORAM JUPITER v. Steinhage Grad (Pathos delle Querce Nereo - Dama Steinhage Grad) 008
VP LANDO Milano Home (Chester v.d. Töpefrstadt - Evita Milano Home) 010
VP Pride of Russia ZENIT (Euro Disel iz Zoosfery - Pride of Russia Fike) 011
VP TA'JFUN di Modello (Zordan Zewi del Citone - Etna di Modello) 015
VP TSAR de Badea Gheo (Sant Kreal Zeus - Focus Psychotherapy) 017
VP WOLFGANG WINNER de Grande Vinko (Questo Betelges - Gekata de Vinko iz Doliny Dalmenov) 020

absent - Eria Pro PRADO (Teraline Midgard - Eria Pro Andante Barcarolla) 006
absent - PRINCE MATTEO di Altobello (Maxim di Altobello - Sky Spirit di Altobello) 012
absent - Tahi-Reme MAX (Pride of Russia Ferro - Tahi-Reme Giniti) 014
absent - Teraline THOR (Teraline Midgard - Teraline Aurora) 016

Black Males
Junior class
Pierluigi Pezzano (19 present out of 22)
 

VP1, IDC PUPPY SIEGER 2010 - NEVIO v. Nemesis 033
(Hilo v. Nemesis - Borana v. Nemesis)

VP Pride of Russia SIDOR 036
(Fedor del Nasi - Sharon iz Zoosfery)

VP3 CLAITHON di Casa Margot 021
(Fedor del Nasi - Athena di Casa Margot)

VP4 HIGHWAY TO HELL Destiny Phoenix 030
(Mitto del Nasi - Hazy Dream de Grande Vinko)

 

VP DIDIER CAESAR del Bosco Delle Piane (Fedor del Nasi - Luna v. Hunnoterra) 022
VP ERCOLE (Hero di Casa Fox - Brenda) 023
VP FARENTINO du Wot a Thriller (Pathos delle Querce Nere - Keyalas Wot A Dream) 024
VP HARRY POTTER dei Monte Cimini (Ale'Alamos del Citone - Unica di Casa Balestrieri) 029
VP ITALO Elite House (Zordan Zewi del Citone - Ciara Elite House) 031
VP Modus Ost MUZHIK (Modus Ost Wild Wind - Modus Ost Torpeda) 031
VP Pride of Russia RASPUTIN (Teraline Midgard - Sergius-Aleksandrija Magia Manon) 035
VP Pride of Russia VIKTOR (Pimm's Number One iz Doma Domeni - Pride of Russia Ferrara) 037
VP Rellaps GOOGLE (Pimm's Number One iz Doma Domeni - Rellaps Belladonna) 038
VP Remijagaure DIOR (Pride of Russia Kaspij - Remijagaure Alida Joline) 039
VP Santa Julf RUSSIAN BOY (Pride of Russia Kaspij - Santa Julf Ingrid) 040
VP Tahi-Reme LEGOLAS (Ron del Fiorsilva - Tahi-Reme Quinie) 041
VP ZIGER iz Zoosfery (Yacheero's Pando Padnero - S'Lichobor Esenia) 042
P Octavian's ASGARD ODIN (Zakyrzew del Citone - Eurydike Europa Hellfire) 034
disq. - FREE BOY des Yeux de la Revanche (Prinz Paris v. Jahrestal - Tabata des Ceps Fleuris) 026

absent - FARRO RON de Lacluse et Mijoux (Ron del Fiorsilva - Belal Virna del Palazzo di Shanta) 025
absent - FUNKY NOODLES du Wot a Thriller (F'Hiram-Abif Royal Bell - Keyalas Wot Helsinki) 027
absent - Graphic Line NIJINSKY (Grand Mollis Armani - Graphic Line Florenzia) 028

Black Males
Youth class
Pierluigi Pezzano (33 present out of 42)
 

Vg.1, IDC JUGENDSIEGER 2010 - OBI WAN KENOBI de Grande Vinko 074
(Leo v. Märkischen Land - Gekata de Vinko iz Doliny Dalmenov)

Vg.2 - ISAAK delle Due Donne 066
(Genius v.d. Donauhoeve - Dina v.d. Donauhoeve)

Vg3. - OKSAMIT de Grande Vinko 075
(Leo v. Märkischen Land - Gekata de Vinko iz Doliny Dalmenov)

Vg.4 - AHIL v. Schwarz Kraft 043
(Gordon Royal Bell - True North Sharon)

 

Vg. - ALFA v. Sentinel Hungary (Fedor del Nasi - Tahi-Reme Priscilla) 044
Vg - BENTLY s Mysa Hersones (Latino Lorenco v. Cobra - Tsesarka s Mysa Hersones) 047
Vg - BIG BOSS v. Hunnoterra (Zordan Zewi del Citone - Maximus Magister v. Hunnoterra) 048
Vg. - Black Adamant ATLAS (Chester v.d. Topferstadt - Gloria Best of Sea) 049
Vg. - BRANDO di Prisconte (Nuri di Prisconte - Fifi di Prisconte) 051
Vg. - BULL di Casa Giardino (Red Rascal del Fiorsilva - Meera di Casa Giardino) 052
Vg. - CARLOS GERTS di Prisconte (Nuri di Prisconte - Greta di Prisconte) 053
Vg. - DAG-DALI v. Erdödhy (Csini Baba Alfonz - Dark Moon Ria) 054
Vg. - DON del Nasi (Sant Kreal Zeus - Pride of Russia Dasha) 058
Vg. - Elegant Line NIL (Fedor del Nasi - Ferrona iz Velikogo Knyazhestva) 059
Vg. - ENRICO di Perlanera (Tahi-Reme Xavier - Ines di Perlanera) 060
Vg. - EVENDEUR de Lacluse et Mijoux (Pako Daker - Calysta de Lacluse et Mijoux) 061
Vg. - EYRTON del Palazzo di Stanta (Ivanhoe Iskandar di Altobello - Ceca Zadora del Palazzo di Shanta) 062
Vg. - FIGHTER FOBOS di Altobello (Purgajs Porshe di Altobello - Brenda di Peco) 063
Vg. - Graphic Line NEARCO (Grand Mollis Armani - Graphic Line Florenzia) 064
Vg. - GUIDA BENHUR di Baia Nera (Iron di Casa Fox - Elektra di Baia Nera) 065
Vg. - FANG FANDER LeLetton (Livonijas Baron Ikos Immortal - Smart Wood Hills Omega) 068
Vg. - LOTAR di Coldicania (Pathos delle Querce Nere - Brunella di Coldicania) 069
Vg. - MILANO v. Nemesis (Hilo v. Nemesis - Estella v. Nemesis) 070
Vg. - Napalm Dob AUGUST (Pride of Russia Ferro - Modus Ost Kalina Krasnaya) 072
Vg. - Pride of Russia MARADONA (Fedor del Nasi - Pride of Russia Barracuda Boomaje) 076
Vg. - SAVON del Mediano (Maxim di Altobello - Pandora di Altobello) 077
Vg. - SERGIO SIMON (Forrest Hellfire - Lady v. Markischen Land) 079
Vg. - Tahi-Reme HADES (Andres Crockett del Citone - Tahi-Reme Giovanna) 081
Vg. - Tahi-Reme IGOR (Andres Crockett del Citone - Tahi-Reme Giniti) 082
G. - APOLON ARES v. Jahrestal (Mitto del Nasi - Tigris Lewan v. Jahrestal) 045
G. - JACK Nuova Dolce Vita (Victor Vincent v.h. Wantis - Hera Nouva Dolce Vita) 067
G. - Modus Ost IGOR (Tahi-Reme Gerett - Modus Ost Wis Wespera) 071
G. - Semper Fidelis GALLARDO (Zordan Zewi del Citone - Smart Wood Hills Martini) 078
G. - Stay in Style HEIKO (Urbano del Diamante Nero - Irria del Mediano) 080
G. - Tom-Dober PLAYBOY (Fedor del Nasi - Graphic Line Atlanta) 084

absent - BACARDY di Altobello (Maxim di Altobello - Prima di Altobello) 046
absent - BOY DIAMOND di Altobello (Maxim di Altobello - Wild Girl di Altobello) 050
absent - DAMIAN GRAF of Ja-Mes-Le'Mon (Tschet Graf om Mon-Ja-Mes - Grafin Miel of Mon-Ja-Mes) 055
absent - DENNIS v. Nollyzor (Izrafel Abe Arroganto - Bellona v. Nollyzor) 056
absent - DIMOR GRAF of Ja-Mes-Le'Mon (Tschet Graf om Mon-Ja-Mes - Grafin Miel of Mon-Ja-Mes) 057
absent - NEVEN Lipar Land (Izrafel Abe Arroganto - Barbwire di Altobello) 073
absent - TEVEZ di Altobello (Bandit di Altobello - Lemira Shade di Altobello) 083

Black Males
Intermediate class
Karl P. Reisinger (19 present out of 20)
 

EXC1 Dobergaarden Forever ATHOS 089
(Fedor del Nasi - Lola di Altobello)

EXC2 DANTE delle Querce Nere 088
(Pathos delle Querce Nere - Ca'Stellamaris Corinne)

EXC3 Paradiz Ronado AMIGO 097
(Paradiz Ronado Kosmos - Sergius-Aleksandrija Melody Maur)

EXC4 Pride of Rusia MOXITO 099
(Fedor del Nasi - Pride of Russia Barracuda Boomaje)

 

Exc. - ACHILLE del Diamante Nero (Mito del Diamante Nero - Delfi del Diamante Nero) 085
Exc. - FALCON Black Noise (Power del Mediano - Una Unita od Telepa) 092
Exc. - FAMOUS FIDEL di Perlanera (Zordan Zewi del Citone - Tahi-Reme Ruthy) 093
Exc. - Nefarius SANCO (Tahi-Reme Romeo - Tahi-Reme Titanilla) 094
Exc. - RUSSO di Modello (Jorden di Modello - Jamaha Jaris od Telepa) 101
Exc. - Tahi-Reme DALI (Pathos delle Querce Nere - Tahi-Reme Giniti) 102
Vg. - CASPER Chagal Home (Chagal Best of Milano - Bonny Best of Island) 087
Vg. - DRAGON di Altobello (Maxim di Altobello - Wild Cherry di Altobello) 090
Vg. - EL CID du Wot a Thriller (Pako Daker - Keyalas Wot a Dream) 091
Vg. - NILLO VEGA di Altobello (Imperator Iran di Altobello - Zita di Altobello) 095
Vg. - OLLY OLIVER of Kimberly-Pearl (Tom-Dober Hagi - Tom-Dober Jetta Black Pearl) 096
Vg. - Paradiz Ronado ARMSTRONG (Paradiz Ronado Kosmos - Sergius-Aleksandrija Melody Maur) 098
Vg. - Pride of Russia OSCAR (Boris iz Doma Domeni - Sharon iz Zoofery) 100
Vg. - Tira Vento BALANTINES (Pimm's Number One iz Doma Domeni - Hacima z Padoku) 103
Vg. - CHARMY Moravia Heart (Tahi-Reme Diablo - Kima Daker) 284

absent - BILLY BALBOA v. Cobra (Ramon Betelges - Orianahanire del Rio Bianco) 086

Black Males
Open class
Karl P. Reisinger (12 present)
 

EXC1 MAXIM di Altobello 137
(Icarus di Altobello - Daria Deniz di Altobello)

EXC2 Teraline MIDGARD 111
(Pako Daker - Teraline Aurora)

EXC3 Kriegerhof URBAN LEGEND 108
(Nitro del Rio Bianco - Kriegerhof Khloe-Kalina)

EXC4 XANADU Betelges 113
(Fedor del Nasi - Holly del Nasi)

 

Exc. - HERO di Casa Fox (Fedor del Nasi - Elisir di Casa Fox) 107
Exc. - Pride of Russia ODIN (Boris iz Doma Domeni - Sharon iz Zoosfery) 109
Exc. - XOX di Altobello (Peter Pan di Altobello - Dea Dolores di Altobello) 146
Vg. - AMARO GRAF of Ja-Mes-Le'Mon (Dexter v. Harten Kern - Gräfin Guilina Gembia of Mon-Ja-Mes) 104
Vg. - ARMANI de Terra Mirabili (Fedor del Nasi - Vivienne Miratio) 105
Vg. - Graphic Line SOUVENIR FOR GRANDE VINKO (Pluto de Grande vinko - Graphic Line Florenzia) 106
Vg. - Tahi-Reme DARIUS (Pathos delle Querce Nere - Tahi-Reme Giniti) 110
Vg. - VASALLUS v. Hunnoterra (Tahi-Reme Cinzano - Quaria v. Hunnoterra) 112

Black Males
Working class
Hans Wiblishauser (12 present out of 13)
 

Exc.1, IDC SIEGER 2010 - ALE ALAMOS del Citone 114
(Pathos delle Querce Nere - Ramona Rashi del Citone)

EXC2 GOLAN dei Nobili Nati 119
(Redrascal del Fiorsilva - Goldengoal dei Nobili Nati)

EXC3 Gem'Givveeon UNISON 118
(Gem'Givveeon Quinn Quinland - Gem'Givveeon Lambada)

EXC4 USCO v. Residenzschloss 124
(F'Hiram-Abif Royal Bell - Catherine Halit Pasa)

 

Exc. - Anlit Rilayns OLIMP (Teraline Indigo - Sergius-Aleksandrihja Kievskaya Rus) 115
Exc. - Dura Lex Polonia DELAWAR (Gem'Givveeon Hurricane - Cartagina Bene Meritus) 117
Exc. - JASTIN Abba-Sonia (Amor Extra Moravak - Eris Abba-Sonia) 120
Exc. - NEXEL di Campovalano (Kaiser del Nasi Gyois di Villa Conte) 121
Exc. - RUSSEL del Canale di Pirro (Zylan Zais del Citone - Niobe del Canale di Pirro) 122
Exc. - Teraline INDIGO (Atreyo de Grande Vinko - Teraline Aurora) 123
Exc. - Vaydee JUNGLE BEAT (Fedor del Nasi Vaydee Talis last Tango) 125
Exc. - Yacheero's PANDO PANDERO (Yacheero's Dero Descaro - Odette Hanired del Rio Bianco) 126

absent - DIABLO FEDONE de la Villa Valiano (Fedor del Nasi - Verone Taiswan de la Villa de Channes) 116

Black Males
Champion class
Hans Wiblishauser (16 present out of 18)
 

EXC1 ANDRES CROCKETT del Citone 128
(Pathos delle Querce Nere - Ramona Rashi del Citone)

Exc.2 -RONDO VALDEZ v. Residenzschloss
(F'Hiram-Abif Royal Bell - Hera v. Residenzschloss)

EXC3 ULISSE delle Querce Nere 145
(Urbano del Diamante Nero - Ninette della Sinvessa)

EXC4 CHESTER v.d. Töpferstadt 129
(Leo v. Märkischen Land - Gina v. Märkischen Land)

 

Exc. - GREAT de Gipeuca (F'Hiram-Abif Royal bell - Ferry de Gipeuca) 130
Exc. - ICON od Dvou Lvu (Nitro del Rio Bianco - Carys od Dvou Lvu) 131
Exc. - ITALO dei Due Intenti (Pathos delle Querce Nere - Undemai di Villa Castelli) 133
Exc. - Izrafel ABE ARROGANTO (Pathos delle Querce Nere - Izrafel Maya di Altobello) 134
Exc. - Izrafel ATHOS PATHOS (Pathos delle Querce Nere - Izrafel Maya di Altobello) 135
Exc. - Modus Ost WILD WIND (Pluto de Grande Vinko - Modus Ost Gottin Gera) 138
Exc. - NIBBIO del Diamante Nero (Urbano del Diamante Nero - Luna del Diamante Nero) 139
Exc. - Pride of Russia FERRO (Urbano del Diamante Nero - Sharon iz Zoosfery) 140
Exc. - Stay In Style AXIRO (Seedorf x Irria del Mediano) 142
Exc. - Tahi-Reme ZORDON (Nitro del Rio Bianco - Tahi-Reme Giovanna) 143
Exc. - TESIRIO PRIMO di Priscote (Pathos delle Querce Nere - Camilla di Prisconte) 144
Vg. - IKAR IKAROS Morgantina (Sergius-Aleksandrija Rerikh - Cassandra Clea Morgantina) 132

absent - ALI AMARO de Terra Mirabili (Fedor del Nasi - Vivienne Miratio) 127
absent - LORD LITRO v. Silverkrohn (Nitro del Rio Bianco - Celina v. Silverkrohn) 136

Black Males
Honor class
Hans Wiblishauser (5 present out of 6)
 

EXC1 CHRISS z Padoku 147
(Carlos z Padoku - Sant Kreal Riorita)

EXC2 Sant Kreal ZEUS 150
(Urbano del Diamante Nero - Sant Kreal Ukrashenie)

EXC3 S'Lichobor ERMAK 152
(Nestor iz Zoosfery - S'Lichobor Vishnya)

EXC4 MUSTANG BODNERGAS iz Zoosfery 149
(Nitro del Rio Bianco - Cheremuha iz Zoosfery)

 

Exc. - FAN-FAN de Grande Vinko (Tamerlan iz Slavnoi Stai - Notrdam de Vinko) 148

absent - SHERIDAN de Grande 151
( Vinko Adamant de Grande Vinko Amadeya de Grande Vinko)

Black Males
Veteran class
Hans Wiblishauser (5 present out of 6)
 

Exc.1, IDC VETERAN SIEGER 2010 - IDANE di Altobello 155
(Ferrofarah Gomez di Campovalano - Nikita for Eternity)

EXC2 LATINO LORENCO v. Cobra 156
(Rui Manuel del Rio Bianco - Merlin v. Cobra)

EXC3 AMOR Extra Moravak 153
(Como Jivono di Matario - Elis Moravak)

EXC4 BARON du Domaine Winram 154
(Varak du Clos des Grognards - Venga du Clos des Grognards)

Exc. - VALENTINO di Altobello (Casanova Altobello - Ela Esmeralda Savages) 158

absent - URBANO Del Diamante Nero (Victor Vito del Rio Bianco x Indiana del Diamante Nero) 157

Black Males
Black Females
Baby class
Karl P. Reisinger (20 present out of 23)
 

VP1 , IDC BABY SIEGER 2010 - FANTA Belteges 169
(Ale'Alamos del Citone - Galilea Betelges)

VP Could You Be Loved COCO 163
(Hero di Casa Fox - Nambi Pambi de Rizzi)

VP3 PANDORA di Altobello 176
(Maxim di Altobello - Sky Spirit di Altobello)

VP4 VALDORA-VALOUR de Grande Vinko 182
(Fan-Fan de Grande Vinko - Celebrita de Crimea de Grande Vinko)

 

VP AKIRA v. Freyer Tal (Chriss z Padoku - Carisma v. Finkenhein) 159
VP Ak-Yar ESTRADE (Teraline Midgard - Ak-Yar Raymonda) 160
VP BONITA v. Hohenzollern (Sato the Best Line - Armani v. Hohenzollern) 162
VP Dobergaarden Forever CAYA CARISMA (Maxim di Altobello - Lola di Altobello) 164
VP EMILY (Hero di Casa Fox - Brenda) 167
VP Gem'Givveeon ALEXA FOR SAGRAMOS (Grand Mollis Armani - Gem'Givveon Lambada) 172
VP GROSHOML NAJA (Yankee v. Klingbach - Lucky di Altobello) 173
VP KELLY GRACE od Dvou Lvu (Chester v.d. Topferstadt - Gabby od Dvou Lvu) 174
Vg. - LADY LUNA Milano Home (Chester v.d. Topferstadt - Evita Milano Home) 175
VP TILA di Modello (Zordan Zewi del Citone - Etna di Modello) 179
VP WIN-WIN de Grande Vinko (Questo Betelges - Gekata de Vinko iz Doliny Dalmenov) 183
P TSARINA de Badena Gheo (Sant Kreal Zeus - Focus Psychotherapy) 180
P Dobergaarden Forever CIKA (Maxim di Altobello - Lola di Altobello) 165
P Don Kagjust GLAMUR (Mustang Bodnergas iz Zoosfery - Don Kagjust Lavenda)166
P FAZARAH V'UMMANAQ du Reflet des Songes (Parhos delle Querce Nere - V'Ummanaq du Reflet des Songes) 170
P FIDJI ARONE de la Villa Valiano (Grand Mollis Armani - Verone Taiswan de La Villa de Channes) 171

absent - PRINCESS PARIS di ALtobello (Maxim di Altobello - Sky Spirit di Altobello) 177
absent - TIFANI di Modello (Zordan Zewi del Citone - Etna di Modello) 178
absent - UFARA URSALINA de Grande Vinko (Iron di Casa Fox - Golda Grace de Grande Vinko) 181

Black Females
Junior class
Karl P. Reisinger (35 present out of 39)
 

VP1 , IDC PUPPY SIEGER 2010 - EUREKA del Nasi
(Zedor del Nasi - Gloria del Nasi) 192

VP Pride of Russia REVOLUTION 213
(Teraline Midgard - Sergius-Aleksandrija Magia Manon)

VP3 MYSTIC SUNYDAY'S 207
(Chellini s Mysa Heronse - Cira v. Wolf Stamm)

VP4 Modus Ost MARFA 206
(Modus Ost Wild Wind - Modus Ost Wis Wespera)

 

VP ABY ARIELLE Ginga House (Sant Kreal Zeus - Carmen Cara Ginga House) 184
VP A'Donikons ILLERTA (Teraline Midgard - A'Donikons Yarkoe Sozvezdie) 185
VP ALPHA QUEEN Ginga House (Sant Kreal Zeus - Carmen Cara Ginga House) 186
VP ATHAI MELACRINIS (Quarzonero Campagnanensis - Aria di Campovalano) 187
VP AURELA de la Scytha (Idane di Altobello - Zafi v. Felox) 188
VP Csini baba DESIRE (F'Hiram-Abif Royal Bell - Pamela Daker) 189
VP DESIER El Greco Nero (Maxim di Altobello - Sasha di Campovalano) 190
VP DINICO VELVET del Conte Drago (Yankee v. Klingbach - Dinico) 191
VP FIASTRA du Wot a Thriller 193 (Pathos delle Querce Nere - Keyalas Wot A Dream)
VP Focus SHE'S GOT THE JACK (Zedor del Nasi - Focus Neverending Story) 194
VP FOREVER HELGA du Wot a Thriller (F'Hiram-Abif Royal Bell - Keyalas Wot Helsinki) 195
VP GOLDENEYE v. Hunnoterra (Verenne di Casa Giardino - Elegance Ebony v. Hunnoterra) 198
VP HERMONA HERMIONE dei Monti Cimini (Ale'Alamos del Citone - Unica di Casa Balestrieri) 200
VP IDA CORR Elite House (Zordan Zewi del Citone - Ciara Elite House) 201
VP IVETTE IVY Elite House (Zordan Zewi del Citone - Ciara Elite House) 202
VP JADIRA Black Iron Warrior (Zordan Zewi del Citone - Cayenna Black Iron Warrior) 203
VP Modus Ost MATRESHKA (Modus Ost Wild Wind - Modus Ost Torpeda) 205
VP NOVALIS v. Nemesis (Hilo v. Nemesis - Borana v. Nemesis) 209
VP Octavian's ARLETT AKARELL (Zakyrzew del Citone - Eurydike Europa Hellfire) 211
VP Octavian's ATLACAMANI ALLEMANIA (Zakyrzew del Citone - Eurydike Europa Hellfire) 212
VP Pride of Russia SAPFIRA (Fedor del Nasi - Sharon iz Zoosfery) 219
VP Pride of Russia SNOW QUEEN (Fedor del Nasi - Sharon iz Zoosfery) 214
VP SANDRA di Altobello (Maxim di Altobello - Luna di Altobello) 217
VP Russkaja Mechta MERA MADERA (Fedor del Nasi - Russkaja Mechta Boginia Binja) 603
P FORUM FEELING of Devil Inside (Italo dei Due Intenti - Pourquoi Pas v. Jahrestal) 196
P GAZZA v. Havelland (Iram Les Deux Peupliers - Belize v. Havelland) 197
P GOTHIC v. Havelland (Iram Les Deux Peupliers - Belize v. Havelland) 199
P NOURBESE v. Nemesis (Hilo v. Nemesis - Borana v. Nemesis) 208
P PUMA Best of Island (Raul Best of Island - Kia-Kastra Best of Island) 216
P Smart Wood Hills METALLIKA (Livonijas Baron Hitch Cock - Dea Doloris v. Alpha Nordic) 220
P VINNY FOR JAHRESTAL Night Forever (Titus Tarantula v. Jahrestal - Baronesa di Casa Montenegro) 222

absent - MAYA Sunyday's (Chelini s Mysa Hersones - Cira v. Wolf Stam) 204
absent - Octavian's ANDRASTA IRISH BEAUTY (Zakyrzew del Citone - Eurydike Europa Hellfire) 210
absent - Pride of Russia VICTORY (Pimm's Number One iz Doma Domeni - Pride of Russia Ferrara) 215
absent - Santa Julf RUSSIAN QUEEN (Pride of Russia Kaspij - Santa Julf Ingrid) 218
absent - UNIKA URIELA de Grande Vinko (Iron di Casa Fox Golda-Grace de Frande Vinko) 221

Black Females
Youth class
Norbert Daube (50 present out of 58)
 

Vg.1, IDC JUGENSIEGER 2010 - DIVA D'ORO di Perlanera 233
(Ale'Alamos del Citone - Tahi-Reme Lottie)

Vg.2 - FIRENZE v. Karpatia 244
(Zordan Zewi del Citone - Tititaka v. Karpatia)

Vg.3 - Pride of Russia NAVARRA 263
(Pimm's Number One iz Doma Domeni - Barcelona Brava iz Doma Domeni)

Vg.4 - ANGEL MY LOVE s Mysa Hersones 223
(Ron del Fiorsilva - Chereshnya Sladkaya Moya s Mysa Hersones)

 

VG ANSOCHRISTO'S EASY Leo vom Märkischen Land Ansochristo's Caprice) 224
VG ANSOCHRISTO'S EYES ON ME Leo vom Märkischen Land Ansochristo's Caprice) 225
VG BEA Lomax Pacino del Fiorsilva Reny of Tanderberg) 226
VG BECKERS MYSTIQUE V.NOBEL LINE Terror Lewan von Jahrestal Kriegerhof Odessa) 227
VG CHERRY DI PERLANERA Zordan Zewi del Citone Tahi-Réme Roxana) 228
VG CITTA DEL DIAMANTE NERO Fedor del Nasi Ollybee del Diamante Nero) 229
VG CRAZY CARLOTTA VOM RESIDENZSCHLOSS Urbano del Diamante nero Paloma vom Residenzschloss) 230
VG DANAÉ GRÄFIN OF JA-MES-LE'MON Tschet Graf of Mon-Ja-Mes Gräfin Miell of Mon-Ja-Mes) 232
VG DO DEL DIAMANTE NERO Nibbio del Diamante nero Tamara delle Querce nere) 234
VG DOBERGAARDEN FOREVER BETUNA Ale Alamos del Citone Fortuna di Altobello) 235
VG DOBRA Ale'Alamos del Citone Nice Campagnanensis) 237
VG ELEGANT LINE NERA Fedor del Nasi Ferrona iz Velikogo Knyazhestva) 238
VG ELEGANT LINE NITRA Fedor del Nasi Ferrona iz Velikogo Knyazhestva)239
VG ENDLESS MAGIC VON GINI HOUSE Byron von Gini House Eria pro Persona Grata) 241
VG FAHRAH DIVA DELLA PIANCARDA Quarzonero Campagnanensis Petra Darafal) 242
VG FAVOLA DELLE FEDELI OMBNE King del Bosco delle Piane Blade Tasha delle Tedeli Ombne) 243
VG GAINDYKE ELL'S BELLS Ale Alamos del Citone Gaindyke Martini) 245
VG GRAND MOLLIS BENITA Modus ost Russian Red Russkaya Ruletka Oregon Rival's) 246
VG HALLE BERRY ELITE HOUSE Pimm's Number one iz doma domeni Arizona Elite House) 247
VG INDIAN BLACK GIRL DEL BOSCO DELLE PIANE Ale'Alamos del Citone Kiss del Bosco delle Piane) 248
VG LADY KEIRA Ulisse delle Querce Nere Aritaur Hermione) 249
VG LELETTON FELICHITA KATE Livonia Baron Ikos Immortal Smart wood hills Omega) 250
VG LIVORIJA BARONESA MARVEL MONTSERRAT Teraline Indigo Livonija Baronesa Infinity Fly) 251
VG LOSTRIS DI COLDICANIA Pathos del Querce nere Brunella di Coldicania) 252
VG MAIA DI CASA FOX Chivago vom wilden Süden Gilly Flower di Casa Fox) 254
VG MODUS OST ISANA Tahi-Réme Gerett Modus ost Wis Wespera) 255
VG MODUS OST IWANA Tahi-Réme Gerett Modus ost Wis Wespera) 256
VG NABESNA NITRA SAVSAN Livonijas Baron Hitch Cock Decora destiny Piligrimas) 257
VG NANTÉ DELL'ARCO AZZURRO Alealamo del Citone Era dell'Arco Azzurro) 258
VG NEVENA LIPAR LAND Izrafel Abe Arroganto Barbwire di Altobello ) 259
VG NICOLE DELL'ARCO AZZURRO Alealamo del Citone Era dell'Arco Azzurro) 260
VG PRIDE OF RUSSIA MERCEDES Fedor del Nasi Pride of Russia Barracuda Boomaje )262
VG QUIRINA DE GRANDE VINKO Retro del Mediano Henna Happiness de Grande Vinko) 264
VG SANT KREAL SHEESGARA Sant Kreal Zeus Sant Kreal Galaxy) 266
VG SANT KREAL YURMALA Livonija Baron Ikos Immortal Sant Kreal Yuvelira) 267
VG SOEE EFHAY DI MATARIO Santa Julf Efrat Hayama Bajoko di Matario) 268
VG STAY IN STYLE GEA-GOSETTE Gem'Givveeon Unison Stay in Style Airria) 269
VG STAY IN STYLE HERA-HECATE Urbano del Diamante nero Irria del Mediano) 270
VG TAHI RÉME HAYA Andres Crockett del Citone Tahi-Réme Giovanna) 271
VG TAHI RÉME HENNA Andres Crockett del Citone Tahi Réme Giovanna) 272
VG TAHI-RÉME GINGER Ale'Alamos del Citone Tahi-Réme Roxana) 273
VG TAHI-RÉME GITANA Ale Alamos del Citone Tahi-Réme Roxana) 274
VG TAHI-RÉME ICY Andres Crockett del Citone Tahi-Réme Giniti) 275
VG TIJANA DARIA DI ALTOBELLO Bandit di Altobello Lemira Shade di Altobello) 276
VG TOM-DOBER ORANGE Tom-Dober Hagi Tom-Dober Irina) 277
VG UNITA VON MOROSSO Idane di Altobello Nataly von Morosso) 278
G DEA DEL NASI Sant Kreal Zeus Pride of Russia Dasha) 604

Absent DAJANNA V.NOLLYZOR (Izrafel Abe Arroganto x Bellona v.Nollyzor) 231
Absent DOBERGAARDEN FOREVER BLACK PEARL (Alé Alamos del Citone x Fortuna di Altobello ) 236
Absent ELIE DU FIEF DE KALLISTOS (Jéronimo von Nemesis x Ulicéa-Jane de Furioso) 240
Absent LUNASCURA HOPE DE FURIOSO (Santa Julf Efrat x Imidž Ursula Daloris) 253
Absent PARIS KING OF DARKNESS (Ron del Fiorsilva x Gem'Givveeon Rocca ) 261
Absent SAMIRA SALINA Forest Hellfire (Lady vom Märkischen Land) 265
Absent VIVIEN IZ ZOOSFERY (Maxim di Altobello x Kabbalah iz Zoosfery) 279
Absent VONGRUOSI EDRA (Ken-Ti's Bongox Dark Hill Belona Iza) 280

Black Females
Intermediate class
Helmut Redtenbacher (21 present out of 23)
 

EXC1 OTRADA FOR DEL NASI de Grande Vinko 295
(Leo v. Märkischen Land - Gekata de Vinko iz Doliny Dalmenov)

EXC2 Sant Kreal USLADA 299
(Teraline Indigo - Sant Kreal Princessa Presto)

EXC3 Dobergaarden Forever AICHA 286
(Fedor del Nasi - Lola di Altobello)

EXC4 AFRICA v. Sentinel 282
(Fedor del Nasi - Tahi-Reme Priscilla)

 

Exc BYLUNA GRÄFIN OF JA-MES-LE'MON Dexter vom harten Kern Miell Gräfin of Mon-Ja-Mes) 283
Exc DENDERAH V'UMMANAQ DU REFLET DES SONGES F'Hiram Royal Bell V'Ummanaq du Reflet des Songes) 285
Exc ELEGANT LINE MISS MONIKA Boris iz doma domeni Nemesida iz Velikogo Knyazhestva)287
Exc ELENYA DU WOT A THRILLER Pako Daker Keyalas wot a dream)288
Exc FERRARI FLYING PERLANERA Zordan Zewi del Citone Tahi-Réme Ruthy)291
Exc ORA ORCHIDEA OF KIMBERLY-PEARL Tom-Dober Hagi Tom-Dober Jetta Black Pearl)293
Exc OSCA FROM KING OF DARKNESS Come as you are Jared Come as you are Vesta)294
Exc PRIDE OF RUSSIA MARUSJA Fedor del Nasi Pride of Russia Barracuda Boomaje)296
Exc REMIJAGUARE CHARMI Livonija Baron Ikos Immortal Remijaguare Alida Joline)297
Exc SANT KREAL HENNESSY Sant Kreal Zeus Sant Kreal Vivache)298
Exc TARA DI ALTOBELLO Bandit di Altobello Lemira Shade di Altobello)300
Exc XENIA FOR BETELGES DEL NASI Ramon Betelges Gloria del Nasi)302
Exc FOCUS REGGAE RUCEY Pako Daker Focus Neverendine Story)608
Exc YACHEERO'S RAMONA RHAPSODY Sant Kreal Zeus Yacheero's Jade Jamaha)303
VG FANTA UNREACHABLES Urbano del Diamante nero Paloma del Nasi)289
VG FENDI CRYSTAL DI BAIA NERA Don Diego vom harten Kern Berenike)290
VG OPAL ONE PEARL OF KIMBERLY Tom-Dober Hagi Tom-Dober Jetta Black Pearl 292

Absent A'DONIKONS EUROPA (Zigfrid iz Zoosfera x A'Donikons Neznakomka) 281
Absent TI AMO ALTOBELLO (Bandit di Altobello x Lemira Shade di Altobello) 301

Black Females
Open class
Helmut Redtenbacher (25 present out of 27)
 

EXC1 FRUTHY FREE di Perlanera 312
(Zordan Zewi del Citone - Tahi-Reme Ruthy)

EXC2 Kriegerhof VIVA L'AMORE 317
(Urbano del Diamante Nero - Kriegerhof Rhianna)

EXC3 LAGARTA de Grande Vinko 318
(Fan-Fan de Grande Vinko - Playgirl de Grande Vinko)

EXC4 AME'LIE GRAFIN of Ja-Mes-Le'Mon 332
(Dexter v. Harten Kern - Grafin Guliana Gembia of Mon-Ja-Mes)

 

EXC ALLEGRA AMY LIBERTINERO Zakyrzew del Citone Evanesh D'Islamorada) 304
EXC ANITA AFRA LIBERTINERO Zakyrzew del Citone Evanesh D'Islamorada) 305
EXC ERIA PRO MOON FLOWER Eria pro di Caprio Eria pro Andante Barcarolla) 308
EXC FOR KAI CON WOLFSTAMM Livonija Baron Kaiser Kai Cora von Wolfstamm) 311
EXC IMIDŽ BELLA BALLADA DALORES Livonija Baron Ikos Immortal Imidž Dashenka Veljur Land) 313
EXC JANTARNAJA LEDI TIKRAI NAUJA Livonija Baron Ikos Immortal Diva Divine Piligrimas) 314
EXC KREIZI ZAMBIA ZARA Izrafel Athos Pathos Kreizi Nelli Fortada) 316
EXC MODUS OST UZUME UZURI Elsan Haus Aikido Modus Ost Rush Raketa) 319
EXC PRINCESS PARADISE VIS ABSOLUTA Urbano del Diamante nero Corina Windsor) 322
EXC RELLAPS BELLADONNA Victor Vito del Rio Bianco Focus once upon a time) 323
EXC SHANDY SHANTAL DE RIZZI Fedor del Nasi Nice & easy de Rizzi) 325
EXC TAHI-RÉME DEMI Pathos delle Querce Nere Tahi-Réme Giniti) 326
EXC UNA UNITA OD TELEPA Gabon Royal Bell Pretty Paola od Telepa) 328
VG ARIZONA EL GRECO Javier Naiss of Ginga House Gorse Savana) 306
VG EVE ELITE HOUSE F'Hiram Abif Royal Bell Yalla iz Slavnci Stai) 309
VG FOCUS PSYCHOTHERAPY Fedor del Nasi Focus Lucky Strike) 310
VG KAYLA HELLFIRE Zakyrzew del Citone Ferari Tikrai Nauje) 315
VG OLA OLIVIA MORGANTINA Tahi-Réme Rómeó Hellen Hunt Morgantina) 320
VG PRIDE OF RUSSIA HEXA Pimm's Number one iz doma domeni Akuny-Matata de Grande Vinko) 321
VG REMIJAGUARE ALIDA JOLINE Livonijas Baron heart of Hamlet Airz Esmir Esmeralda) 324
VG TEQUILA OF BLACKMAGIC LAND Urbano del Diamante nero Hera of Blackmagic Land) 327
VG VINKA ELISIR DI CASA GIARDINO Fedor del Nasi Giamur di Casa Giardino) 329

Absent DIASPORA FEDONE DE LA VILLA VALIANO Fedor del Nasi Vérone Taiswan de la Villa de Channes) 307
Absent V'ISABELL OF HOFFMANN HOUSE Bellini von Nemesis Tess of Hoffmann House) 330

Black Females
Working class
Petrogino Pezzano (20 present out of 22)
 

Exc.1, IDC SIEGER 2010 - VERA di Casa Giardino 351
(Fedor del Nasi - Giamur di Casa Giardino)

EXC2 Tahi-Reme AMEERIAH 348
(Ale'Alamos del Citone - Tahi-Reme Giniti)

EXC3 IMAX z Padoku 339
(Fedor del Nasi - Shilla z Padoku)

EXC4 ELETTA dei Monti Cimini 336
(Quarzonero Campagnanensis - Unica di Casa Balestrieri)

 

EXC A SARA NIGRE FROM FOURTEENTH MERIDIAN (Grey Asdemi di Matario Nitro del Riobianco) 331
EXC ARIANNE MIRATIO (Smart wood hills Ellington Garri Tia Miratio) 333
EXC ASHANTI VON MALAIKA WA VITA (Grant di Villa Conte Malaika von Trokadero) 334
EXC BRENDA (Ferro Farangomez di Campovalano Nice Campagnanensis) 335
EXC HIBA VAN'T GENEBOS (Grant di Villa Conte Eres van't Genebos) 338
EXC INBORN FOTUNA GILERA (Sant Kreal Dedal Knyaginya Kievskaya iz Gratsiano) 340
EXC IZVALKIRII BABBETTA BELLA (Fedor del Nasi Casa di Oro Dsumandji) 342
EXC LEGRANT LAND BOHEMA BORN (Pimm's Number one iz doma domeni Elsan Haus Aisha-Arisha) 343
EXC MAGIC MANDY Z TOMKY (Baron Zidan z Tomky Sant Kreal Udacha Neva) 344
EXC MEZZROW'S PUMA (Leo vom Märkischen Land Mezzrow's Gillian) 345
EXC MISHEL DE BELLA Y FELIS ESTRELLA (Punsh iz doma domeni Grandiosa de Bella y Felis Estrella) 346
EXC TAHI-RÉME XABRINA (Quillam Quasim del Citone Tahi-Réme Giniti) 349
EXC TERALINE MONTERA (Pako Daker Teraline Aurora) 350
VG EURYDIKE EUROPA HELLFIRE (Casa di Oro Gregory Imidž Gwendoline Great) 337
VG ZARITA MIRATIO(Smart wood hills Ellington Garri Selema Miratio) 352

Absent IZRAFEL ANGELINA (Pathos del Querce nere x Izrafel-Maya di Altobello) 341
Absent MODUS OST REGINA (RHEA Livonijas Baron Hitch Cock x Modus Ost Evva Eurydice) 347

Black Females
Champion class
Petrogino Pezzano (18 present out of 20)
 

EXC1 JUANITA di Perlanera 357
(Tahi-Reme Romeo - Honey by Free Half)

EXC2 Ansochristo CAPRICE 353
(Stroll's Falck - Ansochristo's Alkarinqua

EXC3 Tamlands DEA FRANCESCA) 368
(Fedor del Nasi - Aritaur Hermione)

EXC4 ZVENISLAVA Dar Felven 371
(Tsarevich iz Slavnoi Stai - S'Lichobor Elgava)

 

EXC CARMEN CARA GINGA HOUSE Fedor del Nasi Inca Ginga House) 354
EXC GRETA Z PADOKU Carlos z Padoku Sant Kreal Riorita) 356
EXC KOPPOD ORO SENIORITA SIRILLA Euro Disel iz zoosfery Heidelberg Yardi) 358
EXC MIRABELLA BETELGES Nitro del Rio Bianco Anastasia Anja Betelges) 359
EXC NAOMI DI MODELLO Fedor del Nasi Etna di Modello) 360
EXC NIKITA VOM NOBLESSHOF Terror Lewan von Jahrestal Kylie vom Noblesshof) 361
EXC O'FINITY KING OF DARKNESS Caya Jared Caya Vesta) 362
EXC PETRA-PERLA VIS ABSOLUTA Urbano del Diamante nero Corina Windsor) 363
EXC ROSSIISKYI KOLORIT TSAR'A BELLA F'Hiram Abif Royal Bell Rossiiskyi Kolorit Karmela Cordelia) 365
EXC SMART WOOD HILLS URSULA Pathos del Querce nere Smart wood hills Beretta) 366
EXC TAHI-RÉME OLIVIA Tahi-Réme Churchill Tahi-Réme Opium) 367
EXC TIGRIS LEWAN VON JAHRESTAL Livonijas Baron Hero Hieronimus Princes Phiola von Jahrestal) 369
EXC TOM -DOBER JETTA BLACK PEARL Graphic Line Antey-Anton Tom-Dober Elli) 370
EXC KRIEGERHOF UNA-UNITA Nitro del Rio Bianco Kriegerhof Khloe-Kalina) 589

Absent FIENE HELLFIRE Imidž Diones Valjur Land Sally the best Line) 355
Absent PRIDE OF RUSSIA DOLCE VITA Fedor del Nasi Barselona iz Doma Domeni 364

Black Females
Honor class
Petrogino Pezzano (3 present)
 

EXC1 ATHENA Best Cerber 372
(Adamant de Grande Vinko - Cora Carmen Morgantina)

EXC2 Graphic Line FEMIDA 373
(Victor Vito del Rio Bianco - Rossiiskiy Kolorit Aelita)

EXC3 Tahi-Reme PRISCILLA 374
(Idane di Altobello - Tahi-Reme Bibiana)

Black Females
Veteran class
Petrogino Pezzano (3 present)
 

Exc.1, IDC VETERAN SIEGER 2010 - Come As You Are JADE 375
(Ardens Gauguin - Come As You Are Alabama)

EXC2 Elsan Haus AISHA-ARISHA 376
(S'Lichobor Fantom - Naomi-Nalin Disant Rou)

EXC3 Gaindyke MARTINI 377
(Nitro del Rio Bianco - Gaindyke Molly Malone)

Black Females
Brown Males
Baby class
Helmut Redtenbacher (13 present out of 14)
 

VP 1 IDC BABY SIEGER 2010 FINN DEL NASI 384
(Maxim di Altobello Z'elena del Nasi)

VP 2 SAAR BEST OF ISLAND 389
Andres Crockett del Citone Vera Cruz Best of Island

VP 3 ADONIS VOM FREYER TAL 378
Chriss z Padoku Carisma vom Finkenhein

VP 4 XANDER-XALBADOR DE GRANDE VINKO 391
Sant Kreal Zeus Fleur dorange de Grande Vinko

 

VP CLINT (Power Playboy od Telepa Charlote Sawages) 379
VP DURA LEX POLONIA ECCO (Yacheero's Pando Pandero Dura Lex Polonia Copola) 381
VP ESKALIBUR DI CASA MONTENEGRO (Maxim di Altobello Bocasa di Casa Montenegro) 382
VP FEDOR ARONE DE LA VILLA VALIANO (Grand Mollis Armani Vérone Taiswan de la Villa de Channes) 383
VP FOREST DES YEUX DE LA REVANCHE (Bacchus F'Hiram du Reflet des Songes Appy Baby des CepsFleuris) 385
VP IZRAFEL HERU HATCH ( Izrafel Abe Arroganto Kim Kaylee del Nasi) 386
VP NEFARIUS NIKE (Villam Valford del Nasi Tahi-Réme Titanilla) 387
VP ERIA PRO PRESTIGIO (Teraline Midgard Eria pro Andante Barcarolla) 168
P DON DRAGO CUORE NERO (Maxim di Altobello Aurora vom Haus Liopiris) 380
P TIRA VENTO SMIRNOFF ICE (Carlos z Padoku Tira vento Mexicana) 390

Absent NEVSKIY TSERBER CESARE BORGIA (Sant Kreal Zvenislav Nevskiy Tserber Whitney Houston) 388

Brown Males
Junior class
Helmut Redtenbacher (7 present)
 

VP 1 IDC JUNIOR SIEGER 2010 FURYO ZELDOR DES SAN MARIN 393
(Fedor del Nasi Martha Zelena Betelges)

VP 2 TAHI-RÉME KRONOS 398
(Zordan Zewi del Citone Tahi-Réme Olivia)

VP 3 GUARDIAN UNREACHABLES 394
(Zedor del Nasi Paloma del Nasi)

VP 4 IZRAFEL FORTO FELIX 395
(Maxim di Altobello Izrafel-Maya di Altobello)

 

VP PRIDE OF RUSSIA RED DEVIL (Teraline Midgard x Sergius-Aleksandrija Magia Manon) 396
P BART SIMPSON NIGHT FEVER (Karnah the best line x Bellisima di Casa Montenegro) 392
P SEMPER FIDELIS HUNOR Semper (Fidelis Duke x Semper Fidelis Amorette) 397

Brown Males
Youth class
Helmut Redtenbacher (23 present out of 28)
 

Vg.1, IDC JUGENSIEGER 2010 - A'CONDOR v. Residenzschloss 399
(Fedor del Nasi - Catherine Halit Pasa)

Vg.2 - AURON AQUILA v. Residenzschloss
(Fedor del Nasi - Catherine Halit Pasa) 402

Vg.3 - Dobergaarden Forever BOY
(Ale'Alamos del Citone - Fortuna di Altobello) 407

Vg.4 - Sant Kreal CHELENTANO
(Grand Mollis Armani - Sant Kreal Domino) 422

 

VG ADAMSON'S LOVE AFFAIRE ARRIVED BY THE SEA Trotyl de black Shadow Betelges Sienna del Nasi) 400
VG ALEA BY THE SEA Trotyl de black Shadow Betelge Sienna) 401
VG BOLIVAR ROGER RITTER T-Rex Thornwald Tex von Sharlatan Nimfa Nereida) 403
VG BUCKO BETELGES Pako Daker Galilea Betelges) 404
VG DJAMBO VOM WELFENGARTEN Siboveld's Maranzano Cheyenne vom Welfengarten) 406
VG ELEGANT LINE LEONARDO Carlos z Padoku Elegant Line Alabama-Dzhenifer) 409
VG ENZO VOM FINKENHEIN Latino Lorenco von Cobra Bikahegy Örzöje Fanny) 410
VG FALL Fedor del Nasi Diby Lucky Rose) 412
VG GIGHEN GINKO DI TEMALINE Bayron del Tibur Granluna di Temaline) 413
VG LIVORIJA BARON MIGUEL MONEIRO Teraline Indigo Livonija Baronesa Infinity Fly) 414
VG RELLAPS FIGARO Ron del Fiorsilva Focus once upon a time) 420
VG SASHA DO MODELLO Pimm's Number one iz doma domeni Merilin Monroe di Modello) 423
VG STAY IN STYLE FHITH-FERRO Teraline Indigo Stay in Style Ayzela) 424
VG STINGER VOM HAUS ERFULLUNGEN VUNSCHEN Modus ost Udo Uilliam Zolotay Dinastiya Margaret) 425
VG TORONTOS COOPER Ranchburg's Chinjí Torontos Ria) 426
G EROS SOCRATE OF DEVIL INSIDE Mitto del Nasi Trefa de Grande Vinko) 411
G LUNASCURA HYDROTOXIN HESS Santa Julf Efrat Imidž Ursula Daloris) 415
G NEFARIUS MANSON Fedor del Nasi Tahi-Réme Titanilla) 416
G PRESIDENT KING OF DARKNESS Ron del Fiorsilva Gem'Givveeon Rocca 418

Absent DANIEL IZ ZOOSFERY Pirat Pireira iz Zoosfery Sant Kreal Jawa) 405
Absent EDO DI PRISCONTE Hertog Boris di Prisconte Nass di Prisconte) 408
Absent OPAL Z PADOKU Yacheero's Pando Pandero Ak-Yar Raya) 417
Absent PRIDE OF RUSSIA TORNADO Punsh iz doma domeni Eurodinamika iz Zoosfery)419
Absent RELLAPS FORREST Ron del Fiorsilva Focus once upon a time) 421

Brown Males
Intermediate class
Gabriela Ridarcikova (11 present)
 

EXC1 ANGUS di Prisconte 438
(Gionny di Prisconte - Fata di Prisconte)

EXC2 ZEDOR del Nasi 436
(Fedor del Nasi - Karma Kaja del Nasi)

EXC3 Kriegerhof YVES 433
(Diargos Il Divo - Kriegerhof Rosine)

EXC4 Kriegerhof ANTHEUS 432
(Smart Wood Hills Ellington Garry - Dobechester Briolana)

 

EXC CRISTOFF CHAGALL HOME Chagall best of Milano Bonny best of Island) 429
EXC DOBAIRA'S DJ DIABLO Sant Kreal Zeus Hercogine Boriada no Demetra) 430
EXC ELEGANT LINE IMPERATOR Tahi-Réme Gerett Gertruda iz Zvezdnoy Stai) 431
EXC MY-LARO'S DIESEL QUATTRO Fedor del Nasi Stroll's Fortuna) 434
EXC PARTIZAN PRIDE OF RUSSIA Pako Daker Sergius-Aleksandrija Magia Manon) 435
VG BOGDAN DEL NASI Fedor del Nasi Raquel of Tanderberg) 428
VG ZEFFIRO VON HUNNOTERRA Ramon Betelges Iron Maiden von Hunnoterra)437

Brown Males
Open class
Gabriela Ridarcikova (12 present out of 16)
 

EXC1 Jean Dark KING LIQUEUR 444
(Jean Dark Yang - Smart Wood Hills L'Oreal)

EXC2 BYRON v. Gini House 467
(Falk v. Märkischen Land - Focus Ishtar)

EXC3 Legrant Land CHESTER FLOX 446
(Jerome Favola di Satti - Falia Flox Legrant)

EXC4 Izrafel BEBETTO BRAVE 443
(Boris iz Doma Domeni - Izrafel Maya di Altobello)

 

EXC MACO MACORONI TROMELIN Fedor del Nasi Baromena Beti Tromelin) 449
EXC PARADIZ RONADO ZENIT Quillam Qasim del Citone Sergius Aleksandrija Zaria Paradiz Ronado) 452
EXC ROBUSTO SUNYDAY'S Cund von Wolf Stamm Baronessa Ginna of famous Cubes) 453
VG CHEROKEE GRAND CHELENDZHER S'lichobor Ermak Salomeya Straygezer) 440
VG CSINI BABA BENETTON Boris iz doma domeni Csini-Baba Theodora) 441
VG KÖD-HEGY BALTAZÁR Feres Royal Bell Tahi-Réme Opium) 445
VG LORD BEST OF ISLAND Fedor del Nasi Britt best of Island) 447
VG MODUS OST UDO UILLIAM Elsan Haus Aikido Modus Ost Rush Raketa) 450

Absent D'ZEUS FEDONE DE LA VILLA VALIANO Fedor del Nasi Vérone Taiswan de la Villa de Channes) 442
Absent ABIR DI PRISCONTE Gionny di Prisconte Fata di Prosconte) 427
Absent LUNASCURA FLAME Lanbo the best line Tess Andora of Djarmati) 448
Absent NORBERT VOM KLINGBACH Brando vom Wilden Süden Hexe vom Klingbach) 451

Brown Males
Working class
Norbert Daube (11 present)
 

EXC1 Pride of Russia KASPIJ 462
(Fedor del Nasi - Euro Dinamika iz Zoosfery)

EXC2 Izvalkirii BARON BEKINGEM 459
(Fedor del Nasi - Casa di Oro Jumandji)

EXC3 Elegant Line AMBASSADOR 456
(Livonijas Baron Honour Hex - Gertruda iz Zvezdnoi Stai)

EXC4 BURTON of Devil Inside 455
(Dallas Royal Bell - Come As You Are Delfi)

 

EXC BORNEO-BRONKO VAN ANBERI Tahi-Réme Gerett Atenais-Avrora von Anberi ) 454
EXC ELUANTIEN EOMER Fedor del Nasi Aba Lucky Nasi) 457
EXC ITO ESPORAI Come as you are Godric Gina Esporai) 458
EXC KINGARTUR DEI CASA FOX Zordan Zewi del Citone Ester di Casa Fox) 460
EXC LIVONIJA BARON LEROY LANBERTO Fedor del Nasi Livonija Baronesa Infinity Fly) 461
EXC SMART WOOD HILLS DZESTER GOLD Smart wood hills Ellington Garri Smart wood hills Glenmorangie) 463
EXC TIRA VENTO CHOCO Tami-Réme Diablo Hacima z Padoku) 464

Brown Males
Champion class
Norbert Daube (14 present out of 15)
 

Exc.1, IDC SIEGER 2010 - KUBLAIKHAN v. Nemesis 475
(Ferrofarah Gomez di Campovalano - Borana v. Nemesis)

EXC2 Kontessina KEKS 474
(Tahi-Reme Gerett - Evropa Dob Shangri La)

EXC3 RAMON Betelges 476
(Fedor del Nasi - Virginia Betelges)

EXC4 INDIO di Perlanera 471
(Ron del Fiorsilva - Tahi-Reme Lottie)

 

EXC ARAGON VON HOHENZOLLERN Latino Lorenco von Cobra Pebbles the best line) 439
EXC ARRAS PITON DI ARSOMAR Caesar Titus red deli Arco Azzurro Olimpia Nike di Altobello) 465
EXC BANDIT DI ALTOBELLO Fedor del Nasi Golda di Altobello) 466
EXC CORLEONE DU WOT A THRILLER Rensdorff Evsey Sant Kreal Utro Severy) 468
EXC ELIXIR DELLA NINFA NOBEL Salubi della Ninfa Nobel Damage Ginga House) 469
EXC GRAND MOLLIS ARMANI Teraline Indigo Sant Kreal Monna Liza) 470
EXC JEAN DARK GRABAZZI Jean Dark Yang Smart wood hills L'Oreal) 472
EXC JEAN DARK KANON Korad Nuch SDV Korad SDV) 473
EXC SENSEI DI CAMPOVALANO Riverathor di Campovalano Hisetred della Fortezza Vecchia) 477
EXC VILLAM VALFORD DEL NASI Pimm's Number one iz doma domeni Fiona del Nasi 479

Absent TIRA VENTO MALIBU Sant Kreal Rembrandt Hacima z Padoku) 478

Brown Males
Honor class
Karl P. Reisinger (2 present)
 

EXC1 Izrafel ABE ATENTATOR 480
(Pathos delle Querce Nere - Izrafel Maya di Altobello)

EXC2 MITTO del Nasi 481
(Prinz Paris v. Jahrestal - Wallis Niki of Tanderberg)

Brown Males
Veteran class
Karl P. Reisinger (2 present)
 

Exc.1, IDC VETERAN SIEGER 2010 - Tahi-Reme DIABLO
(Master Max of Djarmati - Tahi-Reme Ibiza)

VG 2 LANBO The Best Line 582
( Jambo the best line Irma the best line)

Brown Males
 
Brown Females
Baby class
Gabriela Ridarcikova (10 present)
 

VP 1 IDC BABY SIEGER 2010 Beatrix Il Conte Del Forte
(Armani de Terra Mirabili x Karmen Majstersztyk) 485

VP 2 Energyvondavid El Greco Nero
(Pride of Russia Kaspij x Olivia Ribeiragomez del Bosco delle Piane) 486

VP 3 Sidney Best Of Island
(Andres Crockett del Citone x Vera Cruz Best of Island) 491

VP 4 Alessa Di Caresi
(Esprito Val di Taro x Ines di Perlanera ) 484

 

VP Prada Di Altobello (Maxim di Altobello Sky Spirit di Altobello) 490
P Fina Fortuna Del Nasi (Maxim di Altobello Z'elena del Nasi) 487
P Get To The Point Beauty For Sagramos (Sant Kreal Zeus Anubis) 488
P Meyada Bayete Campagnanensis (Bayron Campagnanensis Quemada Campagnanensis) 489
P Smart Wood Hills Sangria (Smart wood hills Elisir Smart wood hills Glenmorangie) 492
P Nevskiy Tserber Charbash Queen (Sant Kreal Zeus Nevskiy Tserber Whitney Houston) 606

Brown Females
Junior class
Gabriela Ridarcikova (25 present)
 

VP 1 IDC JUNIOR SIEGER 2010 Sant Kreal Jantarnaya Skazka 514
(Fedor del Nasi x Sant Kreal Princessa Presto)

VP 2 Fiona Fantasy Piligrimas 498
(S'lichobor Ermak x Vilonija Barone sa Kaelyn Kell)

VP 3 Izrafel Floris Fortuna 504
(Maxim di Altobello x Izrafel-Maya di Altobello)

VP 4 Destiny's Phoenix High Voltage 497
( Mitto del Nasi x Hazy Dream de Grande Vinko)

 

VP Anna Alegra Ginga House (Sant Kreal Zeus Carmen Cara Ginga House) 494
VPAtina Ginga House (Sant Kreal Zeus Carmen Cara Ginga House) 495
VP Csini Baba Diva (F'Hiram Abif Royal Bell Pamela Daker) 496
VP First Baby Des Yeux De La Revanche (Prinz Paris von Jahrestal Tabata des Ceps Fleuris) 500
VP Grand Mollis Diana (Grand Mollis Armani Ruta Oregon Rival's) 501
VP Jukky Black Iron Warrior (Zordan Zewi del Citone Cayenna Black Iron Warrior) 505
VP Leleton Galaxy Grace (Imidž Bronko Barbados Dalores Irma Katrin Berg) 506
VP Pride Of Russia Romantika (Teraline Midgars Sergius-Aleksandrija Magia Manon) 508
VP Que-sera King Of Darkness (Alé Alamos del Citone Come as you are Vesta) 510
VP Rellaps Hawaii (Fedor del Nasi Rellaps Abygail) 511
VP Ria Best Of Island (Nex di Campovalano Rea best of Island) 512
P Ada (Quarzonero Campagnanensis Aria di Campovalano) 493
P Firenze Du Wot A Thriller (Pathos del Querce nere Keyalas wot a dream) 499
P Habana-habanera Van Anberi (Punsh iz doma domeni Birma-Bell van Anberi) 502
P Indhira Elite House (Zordan Zewi del Citone Ciara Elite House) 503
P Leletton Glafira (Imidž Bronko Barbados Dalores Irma Katrin Berg) 507
P Princess-Coco Best Of Island (Raul best of Island Kia-Kastra best of Island) 509
P Tahi Réme Lorelai (Ron del Fiorsilva Tahi-Réme Quinie) 515
Disqualified Riva Best Of Island (Nex di Campovalano Rea best of Island) 513

 

Brown Females
Youth class
Gabriela Ridarcikova (25 present out of 26)
 

VG1, IDC JUGENSIEGER 2010 Havana Dei Due Intenti 529
(Redrascal del Fiorsilva x Ofelia dei due Intenti)

VG2 Nevskiy Tserber Hannah Montana 605
(Yacheero's Pando Pandero x Paloma Picasso iz Doma Domeni)

VG3 Belen Di Casa Giardino 519
(Red Rascal del Fiorsilva x Meera di casa Giardino)

VG4 Alfetta By The Sea 517
(Trotyl de Black Shadow x Betelges Sienna)

 

VG Shamaya Del Mediano (Maxim di Altobello x Pandora del Mediano) 516
VG Atlantis Atletika S Mysa Hersones (Ron del Fiorsilva x Chereshnya Sladkaya moya s Mysa Hersones) 518
VG Carrie Del Nasi (Questo Betelges x Karma Kaja del Nasi) 520
VG Crystal Di Casa Giardino (Mito del Nasi x Glamour di Casa Giardino) 521
VG Demether Best Cerber (Eria pro Timur Taurus x Athena best Cerber) 522
VG Emily Della Sciara (Ron del Fiorsilva x Zelda della Sciara) 523
VG Focus Super Trump (Mito del Diamante nero x Focus Lucky Strike) 525
VG Gem'givveeon Zlata (Fedor del Nasi x Gem'Givveeon Queen of the rings) 526
VGGrenelle Di Temaline (Bayron del Tibur x Granluna di Temaline) 528
VG Henessy Elite House (Pimm's Number one iz doma domeni x Arizona Elite House) 530
VG Modus Ost Isabell (Tahi-Réme Gerett x Modus ost Wis Wespera) 532
VG Nefarius Mandi (Fedor del Nasi x Tahi-Réme Titanilla) 533
VG Nefarius Mayli For Sagramos (Fedor del Nasi x Tahi-Réme Titanilla) 534
VG Paradise King Of Darkness (Ron del Fiorsilva x Gem'Givveeon Rocca) 535
VG Royal Tose De Grande Vinko (Tahi-Réme Gerett x Oranzh de Grande Vinko) 536
VG Stella Vom Klingbach (Hilo von Nemesis x Ischta vom Klingbach) 537
VG Suemi Del Mediano (Maxim di Altobello x Pandora del Mediano) 538
VG Tom-dober Persona Peach Polly (Fedor del Nasi x Graphic-Line Atlanata Alica) 539
G Estha Vom Finkenhein (Latino Lorenco von Cobra x Bikahegy Örzöje Fanny) 524
G Lora Val Di Taro (Ramonburg's Chinji x Aranka val di Taro) 531
G Yola Yolanda Zaga Od Telepa (Power del Mediano x Tiny Troubless od Telepa) 540

Absent Grande Doria Di Temaline (Bayron del Tibur Granluna di Temaline) 527

Brown Females
Intermediate class
Gabriela Ridarcikova (13 present)
 

EXC1 Zorica Del Nasi 553
(Fedor del Nasi x Karma Kaja del Nasi )

EXC2 Dixie Daytona Di Arsomar 543
(Ale Alamos del Citone x Olimpia Nike di Altobello )

EXC3 Zora Betelges 552
(Pako Daker x Greta Betelges)

EXC4 Tira Vento Becherovka 551
(Pimm's Number One iz Doma Domeni x Hacima z Padoku)

 

EXC Aruba Von Sentinel Hungary (Fedor del Nasi x Tahi-Réme Priscilla) 541
EXC Csini-baba Berenike (Boris iz Doma Domeni x Csini-Baba Theodora) 542
EXC Donostia Du Wot A Thriller (Rensdorff Evsey x Keyalas wot Helsinki) 545
EXC Dreamgirl Di Altobello (Maxim di Altobello x Wildcherry di Altobello) 546
EXC Elizar Janda 547
EXC Enjoy Your Life Of Devil Inside (Prinz Paris von Jahrestal x Pourquoi pas von Jahrestal) 548
EXC Nastasia Del Cesenate (Ron del Fiorsilva x Carrie of Black Magic Land) 549
EXC Pinakolada Vom Haus Erfullungen Vunschen (S'lichobor Ermak x Modus Ost Evva Eurydice) 550
VG Djushka Du Wot A Thriller (Rensdorff Evsey x Keyalas wot Helsinki ) 544

Brown Females
Open class
Gabriela Ridarcikova (13 present out of 16)
 

EXC1 IDC Siegerin 2010 Naemi Vom Klingbach 562
(Brando vom Wilden Süden x Hexe vom Klingbach)

EXC2 Tom-dober Mona Lisa A Múzsa 568
(P'imms Number One iz Doma Domeni x Brenda Bahia v.Ashanti)

EXC3 Sabba Di Altobello 564
(Fedor del Nasi x Daria Deniz di Altobello)

EXC4 Impressive Imagery De Grande Vinko 559
(Boris iz Doma Domeni x Ukrainka de Grande Vinko)

 

EXC Betelges Savanja (Fedor del Nasi x Holly del Nasi) 554
EXC Betelges Sienna (Fedor del Nasi x Holly del Nasi) 555
EXC Ibler Best Of Island (Feres Royal Bell x Ritta best of Island) 558
EXC Klara Best Of Island (Ron del Fiorsilva x Rea best of Island) 561
EXC Rossiiskiy Kolorit Charming Lady (Boris iz Doma Domeni x Pepe Pompidu Piligrimas) 563
EXC Smart Wood Hills Elisha (Smart Wood Hills Elisir x Zhemchuzhina Chernozemija Zhenevieva) 565
EXC Smart Wood Hills Princessa Ruska (Smart Wood Hills Ellington Garri x Galanthus Nobilis Venezuela) 566
EXC Tahi-réme Yasmine (Zordan Zewi del Citone x Tahi-Réme Lottie) 567
EXC Your Majesty Vom Residenzschloss (Rondo Valdez v.Residenzschloss x Isaboe v.Residenzschloss) 569

Absent Come As You Are Aya Adaya (Fedor del Nasi Come as you are Freia) 556
Absent Gem'givveeon Venus (Elsan Haus Aikido Gem'Givveeon Nicole) 557
Absent Kalinka Pride Of Russia (Fedor del Nasi Euro Dinamika iz Zoosfery)560

Brown Females
Working class
Gabriela Ridarcikova (14 present out of 15)
 

EXC1 Sant Kreal Solnze 583
Sant Kreal Zeus Sant Kreal Chio Chio San

EXC2 Holly Di Casa Fox 577
Fedor del Nasi Elisir di Casa Fox

EXC3 Malena Di Altobello582
Fedor del Nasi Ester di Altobello

EXC4 Bakira Lazodobi 572
Come as you are Godric Gina Esporai

 

EXC Armani Von Hohenzollern (Latino Lorenco von Cobra x Pebbles the Best Line) 570
EXC Arwen (Icarus di Altobello x Daf'ne van't Liethohof) 571
EXC Dolce Of Devil Inside (Vulcain of Devil Inside x Irinland Farah Fabia) 573
EXC E'fedia De Lacluse Et Mijoux (Fedor del Nasi x Bella-Virna del Palazzo di Shanta) 574
EXC Gyselle Grace (Pathos del Querce Nere x Tiffanytula di Coldicania) 576
EXC Izvalkirii Bogema Born (Fedor del Nasi x Casa di Oro Jumandji) 578
EXC Jean Dark Kiss And Tell (Jean Dark Yang x Smart Wood Hills L'Oreal) 579
EXC Livorija Baronesa Lucretia Lourdes (Fedor del Nasi x Livonija Baronesa Infinity Fly) 581
EXC Smart Wood Hills Dakota (Smart Wood Hills Ellington Garri x Smart wood hills Glenmorangie) 584
VG Kartagina Keris Tromelin (Tahi-Réme Gerett x Baronessa Beti Tromelin) 580

Absent Gledis-gratsiya Van Anberi (Pimm's Number one iz doma domeni Atenais-Avrora von Anberi) 575

Brown Females
Champion class
Gabriela Ridarcikova (10 present)
 

EXC1 Pride Of Russia Cassandra 591
(Pimm's Number one iz doma domeni Milena mon Amore )

EXC2 Smart Wood Hills Dayhatsu 594
(Smart wood hills Ellington Garri Smart wood hills Glenmorangie )

EXC3 Italia Tikrai Nauja 588
(Fedor del Nasi Ati Akira Piligrimas )

EXC4 Cayenna Black Iron Warrior 585
(Fedor del Nasi Gama Black Iron Warrior )

 

EXC Grace Of Glory Del Fiorsilva (Sancho Pety Gottez del Fiorsilva Rivien of Tanderberg) 586
EXC Irinland Zarin Amber Ale (Irinland Airon Amber ale Irinland Ealana Eastrice) 587
EXC Martella Vom Haus Erfullungen Vunschen (Sant Kreal Zeus Bolivar Jaklin Jerva) 590
EXC Sant Kreal Vivache (Adamant de Grande Vinko Sant Kreal Rubinovaya Roza) 592
EXC Sheeka De'andreoli (Zordan Zewi del Citone Penelope de Andreoli) 593
EXCTahi-réme Babine (Nilo dei Nobili Nati Tahi-Réme Giovanna) 595

Brown Females
Honor class
Karl P. Reisinger (2 present)

EXC1 Smart Wood Hills Maserati Mistral 598
(Fedor del Nasi - Smart Wood Hills Beylis)

EXC2 Jean Dark Gossip 597
(Jean Dark Yang - Smart Wood Hills L'Oreal)

Brown Females
Veteran class
Karl P. Reisinger (5 present out of 6)

EXC 1 IDC VETERAN SIEGER 2010 Livadiya De Grande Vinko 601
(Danko di Campovalano Ak-Yar Andromeda)

EXC2Aranka Val Di Taro 599
(Ardens Gauguin Camea del Mediano)

EXC3 Paloma Picasso Iz Doma Domeni 607
(Jivago v.h. Wantij Mirakel v.d. Raubehohle)

EXC4 Ariella Dea D'ovilava 596
(Ero Aljoko di Matario Marina blu del Citone)

 

Absent Koppod Oro Geraldina Gold (Rossiiskiy Kolorit Arbat Aldo x Koppod Oro Arabeska Areya) 600
Absent Sant Kreal Rubinovaya Roza (Matador v.d.Räuberhöhle x Sant Kreal Baronessa Bravo) 602

Brown Females
Groups
Couples
 

1 - Dobergaarden Forever Athos & Dobergaarden Forever Aicha (Hanne Lundahl)
2 - Aragon von Hohenzollern & Armani von Hohenzollern (Meike Schonborn)
3 - Kriegerhof & Kriegerhof Una-unita (Kristiina Aaltonen)
4 -Amaro Graf of Ja-Mon-Le-Mon & Amelie Grafin of Ja-Mon-Le-Mon (Toth Sandor)

 
Breeders
 

1 Di Perlanera (Rada Istvan)
2 Jean Dark (Lemmeke Jeanette )
3 KiegerhOF (Aaltonen Kristina)
4 De Grande Vinko (Ananyeva Olena&Ditko Natalya )

Del Diamante Nero (Santini Massimo)
Di Altobello (Dejan Malbasa)

 
Progeny
 

1 - Bandit Di Altobello
(Fedor del Nasi x di Altobello)

absent - URBANO DEL DIAMANTE NERO
(Victor Vito del Rio Bianco Indiana del Diamante Nero)

 

Επιστροφή στην κορυφή